Wpis z mikrobloga

Proszę niżej wymienionych zawodników o pobranie właściwej aplikacji PLP ze strony acleague.pl. Pozostałych uczestników proszę o sprawdzenie czy również mają zainstalowaną używaną przez acl wersje apki z odpowiednimi ustawieniami. Osoby z nieprawidłowym plp będą wykluczane z wyników wyścigów.
@RealAKP @wright @Krazen @dzbanek23
#acleague
skethoo - Proszę niżej wymienionych zawodników o pobranie właściwej aplikacji PLP ze ...

źródło: comment_0HwUtRBbTyxFBknKvvgnXuOo7I9GtEZt.jpg

Pobierz
  • 8
@skethoo: ja też przed samym wyścigiem ściągnąłem paczkę świeża. Na wszelkiej rzeczy podmienilem wszystko i taki kwiatek. Widziałem że coś jest nie tak że nie widzę czasów na trackerze w grze... WTF?
@jedi87pl: spokojnie. mozliwe, ze wszedles na serwer przed sznikersem, dlatego nie ma Cie w tym logu. Profilaktycznie sprawdz czy masz odpowiedni plp. Po prostu ten log byl robiony z czatu po wejsciu sznikersa na serwer.

Brak czasow na trackerze w grze to cos ze strony ptrackera raczej, moze cos blokuje proces ptracker.exe, albo cos w ustawieniach trzeba kliknac, zeby synchronizowal. Po stronie serwera wyglada ok - czasy sa lapane tak jak
Miałem już włączone na pre quali. Miałem też wyniki z ptracker widoczne na ekranie więc chyba musiały być włączone. Jest szansa że same się wylaczyly?