Wpis z mikrobloga

[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]
<< poprzedni wpis

Nienawidzę tej pustyni!
Gdzie okiem spojrzeć piach! Nie myślałem że zatęsknię do tych pół zielonych zbożem rozmaitem. Przejdę parę kroków i znów wpadam w jakieś leje, wydmy i inne diuny. Nie mam chyba żadnego otworu, gdzie nie mam tego pyłu. Dobrze, że przed wyjściem z San Castelio (Castelia City) wziąłem z maszyny butelkę wody (zaraz za nią wypadła bonusowa butelka, ale cśś! nie chcę wylądować na posterunku oficer Jenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Usiadłem na wystającym głazie by odpocząć. Patrząc w bezkresną dal, zacząłem rozmyślać nad pierwszą połową tego dnia.

Cały upaćkany w miodzie z tej przeklętej Sali, musiałem siedzieć pod prysznicem w Centrum dobre pół godziny. Dobrze, że moje pokemony siedziały w pokeballach. Musiałem niezgorzej wyglądać, jeżeli Bianka chciała ze mną walczyć, gdy tylko wyszedłem na ulice San Castelio (Castelia City). Skubana, wybrała odpowiedni moment - byłem zmęczony, tak jak moja drużyna, i ostatnią rzeczą którą chciałem, to dodatkowa walka. Dzięki Arceusowi poszło szybko.

Po wyżej opisanej wizycie w Centrum, wybrałem się na tę przeklętę pustynię. Gdy tylko pokonałem parę metrów, zaczęły mi drogę przecinać cała masa pokemonów. Lecz od czego jest Odstraszacz (Repel). Cały zmęczony doszedłem (( ͡° ͜ʖ ͡°)) do Pustynnego Kurortu (Desert Resort). Słyszałem od przebywających tutaj osób, że ktoś jest w posiadaniu dwóch skamielin. Jeśli zostanę postawiony przed wyborem, to jaką wybrać?
Pobierz
źródło: comment_AkFWwvFWBIq2vWiSgIv1IgF2H0o2oOYn.jpg

Którą skamielinę wybrać?

  • Osłony (cover 0% (0)
  • Pióropusza (plume) 100.0% (5)

Oddanych głosów: 5

  • 9