Wpis z mikrobloga

Tak prezentuje się klasyfikacja menedżerska wg procentowego zaznaczania opcji "szanuję" pod każdym menedżerem.
1. Antonio Conte 95,95%
2. Jurgen Klopp 90,00%
3. Carlo Ancelotti 89,02%
4. Adam Nawałka 85,56%
5. Mauricio Pochettino 83,87%
6. Diego Simeone 82,43%
7. Claudio Ranieri 70,31%
8. Thomas Tuchel 69,81%
9. Jose Mourinho 62,93%
10. Ronald Koeman 62,79%
11. Manuel Pellegrini 54,55%
12. Arsene Wenger 52,86%
13. David Moyes 41,89%
14. Pep Guardiola 37,50%
15. Luis Enrique 35,59%
16. Louis van Gaal 33,33%
17. Rafael Benitez 27,85%
18. Brendan Rodgers 21,28%

Coś Was zaskoczyło? Uwagi?
Jako twórca ankiet nie mogłem głosować, ale cieszy mnie Antonio na pierwszym miejscu. No i Wenger nie mógł być, hehe, czwarty. Nie tutaj. Dziękuję Wam za wszystkie oddane głosy i już za dzień bądź dwa zapraszam do głosowania, tym razem na kluby. W tagu znajdziecie wszystkie ankiety. Wyniki pochodzą z godziny 21:00 dzisiejszego dnia.

#pilkanozna #pilkarskiesympatie #contecontent
Pobierz Abaddon84 - Tak prezentuje się klasyfikacja menedżerska wg procentowego zaznaczania o...
źródło: comment_KpYU4safwJifDp3FQYCkOaM114Y66dHc.jpg
  • 23
@arko123: A tam, panie, mów co masz na myśli. Ja właśnie jestem otwarty na dyskusje o to kogo ktoś widzi wyżej lub niżej. Szczególnie, że nie mogłem głosować.
Warto pamiętać, że ankiety dotyczyły ogólnego odbioru danej postaci. Ciężko byłoby zrobić ankietę "Czy uważasz go za dobrego trenera" czy tam trenera o wielu sukcesach czy w ogóle co, bo przy połowie jednak wyniki byłyby takie same.
@realbs: Swoją drogą, jeszcze wracając do twojego komentarza. Brendan może faktycznie parobek. Ale Benitezowi należy oddać co Benitezowe. Swoje wygrał.
Natomiast jest chodzi o Zidana, to bardziej niż o nim zapomniałem, to bodaj doszedłem do wniosku, że zbyt świeżo upieczony z niego trener i jednak wciąż byłby oceniany jako piłkarz.
@Abaddon84: Może Zidane tak, ale Allegri trenuje zespół z TOP 5 w Europie, wygrał trzy razy Serie A (w tym roku pewnie wygra ją czwarty raz), no i doprowadził Juve do finału ze składem, który Conte nazwał "zbyt słabym na dojście do finału Ligi Europy".
@realbs: No o Allegrim faktycznie zapomniałem. Widzę, że masz sporą aktywność w tagu Juve, więc chyba jesteś fanem tego klubu. Nie czuj się urażony takim pominięciem ;) Nic straconego, można jeszcze o Allegriego zapytać :)
@Abaddon84: Po prostu dziwnie to wygląda gdy na liście jest menadżer z drugiej ligi angielskiej, a TOPa nie ma. Fakt, Allegri charyzmatyczny nie jest (nawet jako kibic Juve nie umieściłbym go w TOP3 złożonej z Twojej listy), ale po prostu takie coś troszkę razi :D
@realbs: Ale Beniteza to Ty szanuj, bo Allegriemu i Zidanowi do jego osiągnięć trochę jeszcze brakuje (ale powinni być w tych ankietkach, to fakt).

@Abaddon84: Zaskoczyło mnie, że Koeman tak wysoko, reszta do przewidzenia.
Ja #!$%@? XD przepraszam, że żyje i robiłem te ankiety i nie zamieściłem każdego menedżera

#!$%@?

ile roboty będzie przy klubach, żeby żadnego nie ominąć przypadkiem XD
@TinyHadronCollider: Nie, czill, nie spinam się! Właśnie nie spinam się zupełnie, chciałem tylko zrobić coś fajnego. ;) Właśnie na Mirko jedną z najbardziej cenionych przeze mnie rzeczy to "środowisko" piłkarskie, bo ma jeden z wyższych poziomów, a że lubię te ankiety, to też chciałem coś takiego poprowadzić ;)
@tubbs: Właśnie jestem bardzo ciekaw, bo np. jako fan Chelsea zdaję sobie sprawę, że mój ulubiony klub także będzie dołował, bo zdaję sobie sprawę z tego, że jest nielubiany ;) No, zobaczymy.