Wpis z mikrobloga

Wołam ostatni raz, od teraz będzie tag #urodzinypatryka . Musiałem usunąć wpis z historią Patryka ze pewnych względów. Osoby wysyłające paczki proszone będą o wysłanie na priv danych do odbioru paczek z paczkomatów. Nie ukrywam, że odzew przekroczył moje najśmielsze oczekiwania i ledwo daję radę to ogarnąć ale chyba najgorsze już za mną :D. Jutro będą zdjęcia prezentów jakie dostał Patryk, potem w komentarzu wrzucę jakie prezenty dostał od jednego z użytkowników, czekam tylko na zgodę na wrzucenie i podpisanie od kogo. Ogólnie o sprawie jest głośno wśród osób związanych z urodzinami i mam nadzieję, że żadne media się tym nie zainteresują. Co do zbiórki pieniężnej to raczej zły pomysł, a to co nadeślecie i ogromna ilość kartek z życzeniami, które otrzyma Patryk będzie wystarczająca, aby 9 urodziny zapamiętał jako te najlepsze jakie kiedykolwiek miał. ;) Jeśli są jakieś pytania to zapraszam na priv.
  • 143
Wołam przez MirkoListy wykopujących to znalezisko (1976)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @polonia66 @themindcrusherHS @Markdj @diszef @Benzi @TamamShud @Tomus1990 @Azai @akyszeg @Justyna712 @mat_ste @leniwiec @Hill-Boy @mary64 @maciekk007 @MusicURlooking4 @Erk700 @CegielniaPL @GSXR600 @filip-mikolajczak