Wpis z mikrobloga

@marbra #agentwplywu

Fałszywe oskarżenia wobec wskanywanych przez niego osób, podczas gdy sam jest w topce wykopujących w tych samych znaleziskach. Pragnę zwrócić uwage na powtarzające się wśród kopaczy nicki - wygląda na zorganizowaną akcję współtworzoną przez dobrze znane twarze agitatorów spod tagu konserw takich jak ILOVEPOLAND aka MKrus wigilus, mattjedi, mooka, polwes. Szare konta zablokowane z powodu multi wśród wykopujacych nich też mnie specjalnie nie dziwią.

Przykładowe znaleziska
Raz
Dwa

Po zwróceniu na to uwagi @marbra stylem typowego agitatora blokuje dostęp do swojego wpisu przez #czarnolisto i obrzuca oskarżeniami na które nie da się odpowiedzieć. Jeszcze przez przypadek ktoś postprawdę mu zaburzy. Aby było smieszniej dwie następne akcje z rzędu:

Trzy - piekny przykad kopania jako jeden z pierwszych fake news o "reakcji giełdy ignorując ogólny trend"
Cztery - celowe dodanie duplikatu, celem przepchniecia nieprawdziwej informacji z TVRepublika - aby było zabawniej polecam komentarze źródłowe Niby konto 6 letnie, a nie ogrnia systemu wykopywania obecnym w tym portalu. Może przejęcie?

Wśród aktywności 99% to polityka, przy zwodniczo niskiej liczbie używanych przez tego użytkownika tagu polityka. głównie promocja konserwatywnego spamu od TVRepublika i TvTrwam czyszczących wizerunek Ziemkiewicza i Michalkiewicza

Dalej już nie kopię. Co dotknę, to coś znajduję. Konto wygląda na przejęte, uaktywniło się dziwnym trafem w okolicach kwietnia 2015, pierwsze tresci czysto polityczne publikowane od grudia 2015. (na podstawie dodanych wykopów), po blisko 4 letniej przerwie. Od tego momentu wzrosła drastycznie aktownosc konta, w stosunku do akcji sprzed 4 lat. Jak i ich charakter (z zainteresowania ogólnego do czysto politycznego) #polityka
  • 20
@grubson234567: O, LOL, widzę bul tyłu z racji okazjonalnego nazywania Was per #agentwplywu robi swoje. I ciekawe, że osoby szerzące propagandę, oskarżają o to innych - to trochę tak jakby Stalin krzyczał, że w USA się więzi ludzi w Łagrach.

I fajne macie argumenty: widzę że już nie wolno mieć poglądów politycznych zbieżnych chociażby z poglądami Stanisława Michalkiewicza (tj. konserwatywno-liberalnych), że to jest niedozwolone. Rozumiem też, że za słowami o "czyszczeniu
O, LOL, widzę bul tyłu z racji okazjonalnego nazywania Was per #agentwplywu robi swoje. I ciekawe, że osoby szerzące propagandę, oskarżają o to innych - to trochę tak jakby Stalin krzyczał, że w USA się więzi ludzi w Łagrach.


@MattJedi: Nie ma "nas" jestem Ja.

I fajne macie argumenty: widzę że już nie wolno mieć poglądów politycznych zbieżnych chociażby z poglądami Stanisława Michalkiewicza


To twoja urojona teza, nie przypisuj mi jej.
@MattJedi: Nie. Ale wyprę się "kolegi", twojego kolejnego urojenia. Z Kapitalisem na piwie nigdy nie byłem. Zaplusował mój wpis, zawołał ciebie. Koniec historii znajomości i nie przypisuj mi jego poglądów. Jesli w jego ocenie zasługujesz na bana, to jego ocena do której ma prawo.
@grubson234567: I z którą z kolei ja mogę polemizować.

Swoją drogą polemizować mogę także z tym, że widzisz go pierwszy raz, bo liczba wzajemnych plusów między Wami i wtórujących sobie nawzajem komentarzy, połączona z częstością współdzielenia tablic wykopujących i co ważniejsze zakopujących dane znaleziska, to wszystko właśnie wskazuje na Waszą współpracę, zbiorowe manipulowanie głosami, jednym słowem propagandę.
@MattJedi: JPRDL ja gościa wogóle nie kojarzę, a ty mi jakies asocjacje przypisujesz. I to jeszcze bzdurnym stylem zamydlania obrazu naszej Pani premier.

"Ja widze plusy, lubicie swoje komcie, Współdzielicie tablice (WTF ?!) @Kapitalis wyjasnij mi to proszę ! Brzmi jak jakies zboczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Manipulujecie, współpracujecie! Ale dowodów oczywiście brak, zero, null terminator.

Oskarżasz o wspólne "manipulacje" - to jest twoje kolejne oszczerstwo. ale
@grubson234567: Mam latać po wykopie i przeglądać kolejno w znaleziskach listy z zakopami? xD No śmieszne. Nie raz Was widziałem zakopujących znaleziska wespół z jakimiś frankamipokrywko, bialevlk czy cos takiego, thony, ospeny, wilki, kempesy, itd.

Trudno żeby było inaczej, skoro oboje należycie m.in. do mirkolisty o nazwie "Nie ma żadnej neuropy".
do mirkolisty o nazwie "Nie ma żadnej neuropy".


@MattJedi: Należę do większości mirkolist z kategorii polityka. Także narodowej autorstwa Tenebrosusa. Sprawdź sobie. Przynależność do listy nie oznacza, że jak bot wykopuję na zawołanie. Przy okazji zobacz moją listę, a o niej nie wspominasz bo nie pasuje do twojej kłamliwej tezy :)
Mam latać po wykopie i przeglądać kolejno w znaleziskach listy z zakopami? xD No śmieszne.


@MattJedi: Za to formułowanie takich oszczerstw jak twoje już smieszne nie jest, skoro nie masz podstaw. Ale to tylko świadczy o tym jak żałosny jesteś.

Co do list, dobrze ci to wyjasnił juz Kapitalis. Od kiedy - paradoksalnie to atakująca mnie konserwa - mich2406 powiedzial mi o ich istnieniu, więc po obczajeniu aplikacji zapisałem się do
@Kapitalis: Domyślam się że Ty zapewne mnie prześledziłeś od a do z, bo co chwila, w różnych wpisach i komentarzach na mirko o mnie piszesz, czy to wyzywając w taki czy inny sposób, czy to kłamiąc moderacji jak tutaj, czy po prostu próbując obśmiewać jak jakieś dziecko z podwórka, które śmieje się z kolegi którego nie lubi. Ale ja takich nawyków nie mam. O tej mirkoliście wiem, bo kiedyś to widziałem,
@MattJedi: Nie czuj się wyróżniony. Nikogo nie śledzę, ale nie ukrywam, że kilka razy przejrzałem z góry co tam wypisujesz od kiedy mnie obrażałeś.

samo jak widziałem zakopywanie i wykopawanie znalezisk neuropejskich


@MattJedi: Czyli nie mogę już wykopać jakiegoś znaleziska gdy mi się podoba bo to wstawiła neuropa? Śmieszny jesteś.