Wpis z mikrobloga

No więc dzisiaj byłem znowu w TEJ przychodni. Drukarka dalej niezabezpieczona. Ponieważ przez dłuższy czas byłem w poczekalni zupełnie sam (czekałem na kogoś) i na widoku 3 pań z rejestracji, to sobie tylko poprzeglądałem właściwości drukarki i takie tam. Wszystko odblokowane.
Naszykowałem sobie kartkę o treści (pic rel), wydrukowałem ją dopiero jakieś 10 minut przed wyjściem, bo przyszło akurat kilka osób i było małe zamieszanie, więc mogłem obserwować i nie być zdemaskowanym.
Co się zatem stało, zapytacie?
Kartka się wydrukowała i przez cały czas dopóki tam byłem nikt jej nie zauważył i nie podniósł z drukarki... :/
Za tydzień jeśli tam będę powtórzę motyw, tylko wydrukuję więcej stron, może ktoś zauważy.
Wołam mirkolistami ten pierdyliard plusujących i komentujących mireczków, żeby nie było, że OP to fagot ;)
Pobierz
źródło: comment_rlJlU5Vfw4pcioE3pu8L6B31oGqJeZRA.jpg
  • 131
@jack-lumberjack: Czekamy na kolejny odcinek.
Przypomniała mi się kiedyś historia drukarki do której można było wysyłać swoje pliki do druku, a nad nią umieszczona była kamera. Oczywiście autor pomysłu musiał z niego zrezygnować po spamie swastyk i rzula_morda.png
Może ta przychodnia liczy na takie spontaniczne zarzutki?