Wpis z mikrobloga

Witajcie haxballowi bracia!

W niedzielę zakończyliśmy tegoroczne zmagania w mistrzostwach wykopu.
Jest mi niezmiernie miło przedstawić wam zwycięzce turnieju oraz jednego wylosowanego szczęśliwca, który został wylosowany podczas finałowego streamu:
Wylosowana osoba:


Miejsca 9-10:


Miejsca 5-8:


Top 4:


Osoby te wygrały jakąś nagrodę rzeczową - proszę, skontaktujcie się ze mną na priv to wytłumaczę Wam jak będzie wyglądał odbiór upominków.

Tutaj możecie sprawdzić przebieg całego turnieju: klik!
A na naszym kanale możecie spodziewać się zapisu streamu: klik!

W klasyfikacji najlepszego strzelca oraz najlepszego muru również triumfował @koxok, w tym roku zgarnął wszystko co się dało!

Całe zawody w tym roku przebiegły bardzo sprawnie, mimo późnego startu oraz świąt czy sylwestra.
Zgłosiło się ponad 200 uczestników co jest sporą ilością, która szczerze mówiąc trochę nas zaskoczyła.
Każdy uczestnik, który przeszedł eliminację otrzyma pamiątkowe osiągnięcie "Trampkarz" do profilu. Dziękujemy każdemu za udział!

A teraz chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli przy organizacji turnieju, czyli:
@rpawelek, @Elthiryel, @Lacik, @grooles_, @DizzyEgg, a w szczególności @freund - gdyby nie on, ten turniej nie byłby taki dobry!

W tym roku udało się wynegocjować nagrody od administracji Wykopu, a to wszystko dzięki @a__s!
Przypomnę jak dokładnie wygląda podział nagród:


Mam nadzieję, że #haxball8 Wam się podobał, mi osobiście organizacja turnieju sprawiła mega frajdę, a zwieńczeniem tego są pozytywne komentarze oraz wiadomości, jakimi nas obdarzaliście przez cały turniej.

Dziękuje bardzo wszystkim za udział, no i do zobaczenia na #haxball9!

PS. Dla wszystkich chętnych, już niedługo organizowany będzie turniej w formacie 3v3 na orliku "big", więcej informacji w tym wpisie.

#haxball #haxball8 #haxballpolski
  • 37
@koxok: tak, ale w teorii wygrałbyś 3 opaski. Na początku turnieju ustaliliśmy, że nikt nie może dostać dwóch tych samych nagród. Jeśli szukać po kwalifikacji strzelców, to następną osobą byłem ja, a w murze wygrałaby osoba z I fazy grupowej :P