Wpis z mikrobloga

Ok, lista zamknięta, wołam @consigliere @PatusiaNiusia @darkpegaz @matek1212 @Panda2192 @ufieoy @Khazarr @krashann @Kwilos @pernikovy_tatko @Sergio07 . Więc drogie Mirki, rozpoczynamy naszą ligę czy pasuje wam start już od jutra/środy? Znacie jakieś fajne generatory online dla turniejów/lig? Ja znalazłem jeden, ale dość spoko, ale nie ma on publicznego wglądu i jedynie ja mógłbym uzupełniać tabele i ewentualnie podsyłać screen jak to aktualnie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
. Zostajemy przy wariancie z remisami, czyli jeżeli dojdzie do dogrywki to rozgrywacie już ją między sobą, a wasz mecz jest uznawany jako remis. Jeżeli macie jakieś uwagi piszcie #ligawykop
  • 28
@D3xxT3r: liga, z remisami. Co do generatora to nie kojarzę niestety co to było. Ja bym proponował w arkuszu google to rozpisać w excelu i ja mogę uzupełniać;d
@D3xxT3r: aaaaa ok, sa faktycznie. Zasugerowałem się na dole stronami myślałem, że jedna strona to 1 kolejka;)
Mało przejrzysta rozpiska dat nie widze nigdzie;p CHyba, że dopiero się to uzupełni;)