Wpis z mikrobloga

Jeżdżę już 2 tygodnie z #truecam A4 po tym jak moja #g1wh się zepsuła. W tej kasie myślę, że będzie ciężko kupić coś lepszego. Dałem 279 zł z przesyłką w Avansie. G1WH się kryje. Naprawdę warto dołożyć te 60 zł i wziąć truecama. Z g1wh ciągle bałem się, że coś się nie nagra bo kamerka żyła własnym życiem, były dziury w nagraniach pomimo karty klasy 10 i nowszego softu. Truceam jest bardzo solidny, materiały w mojej ocenie świetne. Obsługa intuicyjna, dodają dwa uchwyty na szybę i co ważne przyssawka bardzo solidna i od razu łapie. Nie trzeba ślinić ryjem szyby żeby się tydzień trzymała jak ta od g1wh. W pudełku znalazłem dwie naklejki, magnes na lodówkę i pokrowiec na kamerkę, lubię takie gadżety ( ͡° ͜ʖ ͡°) z minusów:

- ekranik kamerki ma dosyć słabe kąty widzenia, więc z miejsca kierowcy ciężko go ustawić i ma się wrażenie, że nagrywa jakieś plamy
- czasami, zazwyczaj gdy zapalam auto po nocy kamerka nie włącza się. Pewnie odpowiadają za to spadki napięcia, ale to naprawdę sporadycznie. Wystarczy wtedy wcisnąć power, na szczęście jest wypukły i dobrze wyczuwalny :)

dzięki mirku który mi ją poleciłeś :)

#kamerasamochodowa #wideorejestrator