Wpis z mikrobloga

@IRG-WORLD: Dźwięk z kokpitu zdecydowanie lepszy w iRacing, ale poza tym praktycznie identyczne, co w sumie powinno być logiczne biorąc pod uwagę, że obie wersje są na podstawie prawdziwych danych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IRG-WORLD: nagracie coś z pogadanką o fizie, ffb i wrażeniach z szybszej jazdy tym modelem w obu tytułach? comparatiwek już wysyp a szczerze niewiele z tego wynika...
@rauf: To już pytanie do chłopaków z MotoGamesTV,
ale mamy kilku takich tru miłośników iR co na osw śmigają. Zobaczymy czy będziemy w stanie oderwać ich od iR i nakłonić do przejechania się 911 w AC.
@IRG-WORLD: w większości to gracze iR robią porównania do innych tytułów, choćby z racji nakładów jakie trzeba ponieść na usługę iRMS

cena
iR - 12$ za Porsche GT3 Cup
AC - 1€ za Porsche GT3 Cup (licząc 1/7 całej paczki PP#3 wartej bez promo 7€)

pozostałe w paczce to

@rauf: Ilość wyścigów z gridem > 20, które mogę pojechać w ciągu dnia, nie bojąc się zbytnio o crash party:
iR - minimum 5-6 (i zawsze wiesz, kiedy będzie wyścig)
AC - może 1 (o ile trafisz w odpowiednią porę i ludzi)

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KORraN: to jest argument, tylko niewiele to zmienia jeśli ktoś jak ja nie jeździ z randomami, za mało czasu, wole ligowe ściganie i tyle

poza tym rozmawiamy o Posche iR vs AC czy jak?
@rauf: Jak ktoś ma mało czasu to niektórym właśnie bardziej pasuje, jeśli może odpalić sima kiedy chce, a i tak mieć możliwość pojechania wyścigu ;) Rozmawiamy o aucie, ale Ty jak zwykle musiałeś wbić szpilę, że inny sim jest brzydszy/tańszy, a "AC rulezzz".

@RealAKP: Spojrzałem na SRS i na 5 wyścigów weekendowych wczoraj i dziś tylko raz było więcej niż 10 kierowców... A ligowym ściganiu nie mówię, bo wolę jeździć
@KORraN: no i spoko, każdy ma co lubi przecież ;)
żadnej szpili komentujemy vid z porównaniem auta w rożnych grach, to jak to zrobić bezkrytycznie?

iRacing nie ulega wątpliwości jest w cholerę drogi, do tego to USŁUGA w której nawet jak wydasz 800-1200$ (a tyle wydają ludzie w ciągu 2 lat co opisują na grupach fb) bez opłacenia abonamentu na kolejny miesiąc nie ma dostępu do online, całej zawartości, nie zagrasz
@rauf: No to komentujemy samo auto, czy dorzucamy do tego cenę i całą resztę?

800$-1200$? Jak ktoś mało jeździ i olewa promocje to pewnie tak. Ja się zamknąłem w 200$. A co do grafiki - kwestia priorytetów, w AC na pewno jest lepiej, ale iR ma swój urok i wygląda bardzo naturalnie.
@KORraN: auta nie dostanę za darmo, także cena to też aspekt podlegający ocenie i niekoniecznie w kontekście całej produkcji a samego auta, jak mówię gdybym miał sobie kupić wybrane elementy nawet za te 12-15$ nie ma sprawy, lubie gry samochodowe, mam wszystkie i czasem objeżdżam dla porównania, spokojnie na wysokiej jakości content nie pożałuje, ale...opcja że bez aktywnego abonamentu nawet nie odpale gierki to chory model dystrybucji do którego nic mnie