Wpis z mikrobloga

Z tego wszystkiego zapomniałem podziękować publicznie mirkowi @matti05 za udaną transakcję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Około półtora miesiąca temu zakupiłem od niego laptopa Dotbook w350, na bazie Clevo W350ST. Cena nie była zaporowa jak za tej klasy sprzęt, udało się trochę zejść z ceny i myślę że obie strony transakcji były zadowolone ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od momentu przyjścia paczki używałem laptopa codziennie, do pierdół jak przeglądanie mirko, oraz do bardziej wymagających rzeczy jak renderowanie filmów czy granie w wymagające gry. Na niczym się nie zawiodłem, laptop chodzi jak powinien, wszystkie podzespoły są sprawne i stabilnie działają, mimo, że mirek zaznaczył wyraźnie, że laptop nie służył tylko do "przeglądania internetu" tylko do grania w wymagające gry. Zaznaczył również, że przydałoby się pastę wymienić, co jest prawdą, bo czasem potrafi się zagrzać do tmax procesora, szczególnie podczas renderowania to widać, ale poza tym nic złego się nie dzieje, potrafiłem grać długo w gry jak Just Cause 3 czy GTA V bez żadnych ścięć czy zbyt wysokich temperatur. Laptop zadbany.
Wszystkie "wady" jak wytarty palmrest czy odchodząca ramka klawiatury zostały przez niego wypunktowane i nie przeszkadzają one w użytkowaniu. Bardzo sprawnie też odpowiadał na moje pytania, niektóre nawet głupie pisane pod wpływem chwili, więc plus za cierpliwość ( ) starał się też pomóc ze sterownikami tak by chodziło na tip top, ale jak pisałem, uparłem się na windows 7, to i z niektórych funkcji musiałem zrezygnować, jak hotkeye, czy wymuszanie przełączania karty graficznej (domyślnie system sam wybiera kartę graficzną z której chce korzystać w danym momencie)
Zapodziała mu się tylko ramka mocująca drugi dysk, którą dosłał mi potem i doszła ona w ten czwartek, zapomniałem Cię poinformować i podziękować @matti05 , wybacz ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale nawet bez niej można było korzystać z drugiego slotu na hdd.
Także jestem zadowolony, 10/10 i polecam serdecznie tego mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polecam #kupie #sprzedam #opinia #transakcje #polecamtegowykopowicza #polecamtegoallegrowicza #laptopy
TymRazemNieBedeBordo - Z tego wszystkiego zapomniałem podziękować publicznie mirkowi ...

źródło: comment_Kze8CHCghiQziixG3fMdS6E5BvGAZRlS.jpg

Pobierz
  • 2