Wpis z mikrobloga

Kiedy myślałem, że portal conowego.pl nie może być bardziej żenujący wyprowadzili mnie z błędu :D Z ciekawości wszedłem na artykuł reklamowany/sponsorowany o nowych procesorach Intel-a.

Pierwszy obrazek jest u nich na serwerze, drugi to hotlink do benchmark.pl, trzeci z chip.pl i na końcu do komputerswiat.pl

Brawo!
  • 7
@a5x4: To, że nabijasz komuś koszty obciążając jego serwery, a nie swoje. Do tego po prostu kopiowanie treści zamiast napisać coś samemu. Mogliby chociaż źródło podać, a nie widać je tylko po linku do pliku.
News był pisany przez stażystę, a ja (naczelny - Maksym) nie zwróciłem uwagi na odnośniki do zdjęć. Błąd za chwilę zostanie poprawiony. Zaręczam, że nie jest to news sponsorowany. Widzę, że od zawsze jesteś na nas bardzo cięty. :)
@Conowegopl: Gratuluje przyznania się do błędu i poprawienie.

Co do:

jesteś na nas bardzo cięty. :)


podpadliście mi spamowaniem Wykopu i używaniem multikont. Na szczęście przystopowaliście ostatnio, więc nie zwracam na to uwagi.

Co do tego wpisu tak jak wspomniałem, zaciekawił mnie tytuł to tam zajrzałem. Zwróciłem uwagę na ten problem, bo było sporo znalezisk o tej tematyce lecz dotyczyły głównie Allegro i kopiowania opisów przedmiotów. Dla większości kopiujących nie skończyło
@Andr3v: Źle kliknąłem - korzystałem ze smartfona. :-) Z multikontem Hilaran i WesolyMorswin nie miałeś racji i tak, o! A co do SPAMu to jak jest wykupione polecenie korzystamy z tego 3 razy dziennie - więcej się nie da. :-) Słonecznego dnia!