Wpis z mikrobloga

Czy istnieją i są legalne mody do wot które pokazywałyby mi czy wrogi pojazd jest na linii strzału? Np w formie obrysu konturów, jak przy rysowaniu, albo zaznaczały ten pojazd jakoś na minimapie?
Zaczałem niedawno w to grać, teraz męcze się na IV tierze w dupianym czołgu, na mapach które kompletnie nie znam. Przez nieznajomość map ciągle próbuje celować do przeciwnika którego widze na minimapie,ale chowającego się za wzgorzem czy jakimś budynkiem. Skąd mam wiedziec że tam jest przeszkoda skoro nie znam mapy

#wot
  • 10
@FluidPanda: Po to żeby mniej się frustrować podczas tego uczenia się. Bo widzisz, zainwestowałem w jeden czołg na drugim tierze, mam wyszkoloną załogę wykupione moduły, znam juz te cztery pierwsze mapy i gra mi się naprawde fajnie. Wiem co mam robić wykręcam jako takie staty. A później ide na czwarty tier i zderzam się ze ścianą, mam odczucie że jestem bezużyteczny dla swojej drużyny.
@Dandelion: Jest taki mod, nazywa się "Direction Box" jednak w standardowej formie jest nielegalny. W paczce Solo Mod Pack jest jego legalna wersja pokazująca tylko jeden, najbliższy cel. Tylko chyba chwilowo wyleciał po najnowszym updacie, trzeba poczekać na update Solo Mod Pack.
@Dandelion: Ja to w pełni rozumiem. Jednakże każdy się na początku uczył. Może staraj się mniej przejmować statystykami. Sam niedawno powróciłem do pełnoprawnego WOT-a i też musiałem sobie poprzypominać co nie co. Moja rada jest taka grać, grać i ewentualnie popatrzeć na YT na QuickyBaby albo kogoś podobnego. Bo jednak zainstalujesz jakiegoś moda i dziwnym trafem trafisz na fale banów. No nie ma co...
@Dandelion: jeżeli doszedłeś do 4 tieru i masz kłopoty z wejściem w grę to podejrzewam że grasz lekkim czołgiem 4 tieru, mam rację? Lekkie na 4t mają bardzo słabe losowania, może je wrzucić do bitwy z kilkoma t3 i prawie samym 4t, a równie dobrze może cię wrzucić na sam dół tabeli, razem z t6 i t7. Medy i td czwartego tieru w najgorszym wypadku będą walczyć z t6, a ciężkie