Wpis z mikrobloga

@Jurigag Moj build jest zajebisty I dziala rewelacyjnie, a to ze go nie ogarniasz swiadczy tylko o Tobie. Nie robie mercow dopoki nie maja mocnego cc albo dwoch AP. Cinder daje CI bonus do HP, po nim robie 2 itemy defensywne u
Z hp I armourem/Mr I dwie dziabki z hp (trinity/cleaver/mallet) I mam zajebistego tanka/dpsa wiec co wy mi tu szeregowy #!$%@?.
@w_szafa: to że wukong opiera cał swój dmg o ult - i potrzebujesz arm pen/arm shred aby zrobić z niego dobry dmg, w dodatku z mfką w teamie to jakbyś zrobił bc to twój ult i ult mfki i gg, nie działa rewelacyjnie, tf to jeden z gorszych itemów jaki można zrobić na wukongu, jest masa lepszych tj bc, warrior, malmortius czy choćby nawet hydra/titanic, nie wrzuciłeś przeciwnego teamu, ale zwykle
@w_szafa: nasus pod Q niema prawa być grywany od min. 3 sezonów gdyz każdy byle tank zjada go dupa na lini
Ten nowy nasus pod E jest strong tylko silvery nie ogarniają co to splitpush i z czym to sie je
Zamiast pushowac bota gdy nasus pcha topa to pewnie cała gwardia na pomoc pieselowi
@Schnappi: @Jurigag:
@vinuso: Na śmiesznym niskim silverze z którego powoli się wygramolam widziałem multum razy Nasusa z 300-500 stacków samotnie pchającego linię przeciwko 4 przeciwnikom. I to właśnie to cholerne Q zjadające 70% HP z ADC na strzała robi tu robotę.
@Schnappi: Właśnie widziałem jaki jest zajebisty. Ja sobie go moge nie ogarniac bo to nie ja nim gram. Gosciu miał 3/3 na linii i to było ego największe osiągnięcie bo potem już płynął az miło i nic nie robił.

Wiesz że to co działa w masterze niekoniecznie będzie działało w S3/S4?