Wpis z mikrobloga

Niesamowicie #!$%@?ą mnie sępy przedsesyjne w #studbaza . Mam taką koleżankę, która prawie w ogóle nie chodzi na zajęcia i non stop mi zawraca dupę o kompletne pierdoły. Jak zrobić to, jak zrobić tamto, co dodać tutaj, czy masz jakieś notatki, czy masz kolosy z zeszłych lat, no ja #!$%@?ę, żeby uniknąć tych pytań wystarczyło być na zajęciach organizacyjnych. Już raz dałem się wyruchać tak, że zrobiłem za nią i jej leniwą koleżankę projekt zaliczeniowy na pewien gównoprzedmiot bo byliśmy razem w grupie.
Z reguły staram się pomagać innym i prawie zawsze ta pomoc wraca, ale nie w tym przypadku. Jak kulturalnie jej napisać żeby w końcu się #!$%@?ła?

#studia #logikarozowychpaskow #sesja
  • 12
@Kliko: Hehe dokładnie, coś kiedyś mi wspominała, że woli chodzić do pracy i mieć "kaskę". Rozumiałem to, ale ostatnio roszczeniowość i masa gównopytań przekroczyła punkt krytyczny. Zwykle staram się każdemu pomagać/współpracować ponieważ prędzej czy później obu stronom się to opłaci, ale skoro ktoś olewa studia, budzi się w styczniu i próbuje jechać na moich plecach to #!$%@?ę takie coś.

@velaskez: No aż takim trollem to nie jestem ( ͡º