Wpis z mikrobloga

Mirki, jest mi bardzo smutno ;( Wczoraj znalazłam gościa, który sprzedaje moje wymarzone zwierzaki (dowiedziałam się, że to moje wymarzone w momencie, jak pojawiła się możliwość kupna) i już się umówiłam na wysyłkę, chciałam robić przelew i w ogóle, ale pisał z telefonu i nie miał przy sobie nr konta. Miał mi podać dzisiaj. Piszę więc, "jak tam nr konta, jest już?" a ten do mnie, że sprzedał zwierzaki komuś innemu, bo przyjeżdża osobiście, mimo, że ze mną był już na 100% umówiony. No kuhwa co za smutek ;<<<<<<

Napisałam wszędzie gdzie się dało, do każdego hodowcy, który może coś wiedzieć, każdego sklepu, który sprowadza i teraz muszę czekać na odpowiedź.

Co w tym jest najgorszego? Otóż to, że jestem rozpieszczoną jedynaczką i jak się na coś napalę, to muszę mieć to na wczoraj. A te już prawie miałam w zasięgu ręki i ciul. W 10 minut skombinowałam pół tysiaka na nie i już się witałam z gąską a tu dupa. Wczoraj nawet nie wiedziałam, że chce to mieć, ale jak zaszła taka ewentualność, to teraz wokół tego kręci się moje życie


I teraz się pewnie zastanawiacie, jakie to zwierze... Jak Wam pokaże, to zwariujecie, są prześliczne i wyglądają ja Toothlessy!!!

Oto to to scynk krokodylowy ;<

#gadzibastion #terrarystyka #zwierzaczki #smiesznypiesek #logikarozowychpaskow #januszebiznesu #firstworldproblems #gownowpis #smutnomi #zalesie #gorzkiezale
Khaleesi - Mirki, jest mi bardzo smutno ;( Wczoraj znalazłam gościa, który sprzedaje ...

źródło: comment_KRgiX9DGAayS9HHbQhi2fysblomV2AUz.jpg

Pobierz
  • 27
@Khaleesi: łooo fajny. Szkoda tylko, że kosztują fortunę, bo mógłbym przemyśleć swój wybór skoro jeszcze nie kupiłem swoich gadzin :)

Napisałam wszędzie gdzie się dało, do każdego hodowcy, który może coś wiedzieć, każdego sklepu, który sprowadza i teraz muszę czekać na odpowiedź.

A podziel się adresami sklepów online jesli możesz ;)
@WachuPL: oni nie mają wiekszości tych zwierząt na stronie. Tylko "prosimy o kontakt".
@MiszczJoda: takiego nie chce ;<

@TenebrosuS: NO DOKŁADNIE!!!!!

@WachuPL: już do nich pisałam, nie wiadomo, czy mają na stanie, ale na 100% nie wysyłają zwierząt

@apee: zoowitek i gady-gady, poza tym ludzie z forum terrarium.pl, są hodowcy, którzy ściągają różne dziwactwa, zobaczymy, czy tym razem im się uda ;D

@Trajforce: dzięki, staram się utrzymać je w jak najlepszej formie :3