Wpis z mikrobloga

Na wstępie #niewiemjaktootagowac xD Mam dostęp do takich usług jak nc+go i multimedia Go (udostępniają streaming kanałów tv na ich serwisach www) Czytałem gdzieś, że za pomocną np urlhelper można 'wyciągnąć' link z takich streamów i władować go do kodi, czy innych programów iptv. Wiem, że niektóre wyciągnięte linki trzeba w jakiś sposób przerobić, żeby banglały w innych programach. Ponoć jak się odpowiednio przerobi taki link to ma działać. Wiem też, że w linkach są jakieś generowane tokeny, które zmieniają się co jakiś czas, ale mimo to ludzie piszą, że działają przez jakiś czas. Ktoś wie jak wyciągnąć taki link ze streama i jak go odpowiednio dostosować do otworzenia w innym programie?
#kodi #iptv #streaming #niewiemcojeszcze
  • 1
@LewackiKrul: Zależy jakim protokołem leci dany stream i jakie tworzy tokeny, zazwyczaj bawiłem się protokołami HTTP, RTMP czy nawet akamaidhd, ale jeszcze nie próbowałem wyciągać streamów z tokenami, nie wszędzie jest to możliwe, czasem nawet trzeba specjalny skrypt php, który odnawia token - ogólnie to dużo roboty, a NC+ zapewne ma jakieś zabezpieczenia, no ale nie mam tej usługi i nie sprawdzę niestety ;P