Wpis z mikrobloga

Czesc, to znów ja.

W najbliższą sobotę organizuję spacer krajoznawczo-przygodowy po osiedlu Jazdów. Jest to dość malownicze osiedle drewnianych domków w samym sercu Warszawy. Sądzę, że wiele osób nawet nie wie gdzie to jest, albo coś słyszało ale tak nie do końca widziało :)

Więc z miłą chęcią zapraszam na spacer. Po spacerze proponuje luźne spotkanie przy herbacie, mleku albo piwie. Co kto woli.
Uda się także dzięki @OtwartyJazdow zobaczyć wnętrza kilku domków i poczuć jak to miejsce wyglądało niegdyś w momencie kiedy praktycznie całe było zamieszkane. Co ciekawe kilka rodzin jeszcze tam mieszka, może uda nam się także z kimś porozmawiać :)

Co do godziny. To propozycja moja jest taka: Spotkalibyśmy się o godz. 15 na rogu Pięknej i Al. Ujazdowskich. W godzinę sądzę, że uda nam się wszystko zobaczyć. Po 16 zrobi się ciemniej i dzięki temu zobaczymy jak się prezentuje okolica po zmroku. A zdradzę, że ma swój klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po czym udamy się do ciepłego miejsca, tak jak wspomniałem na małą herbatkę, piwo :)

Wołam:
@Skyworld: @NamietnyDzwigowy: @Khaine: @pusheeny @mavf: @jedrek313: @agio2010: @Przedwczesny_pogrzeb: @mptw: @Maneharno

zawołam także #wykopiwowarszawa Może ktoś się z was skusi? :)

#gangkulturalnejwarszawy #warszawa
  • 34
@hsvduivbsh: teraz sobie przypomniałem, że znam to osiedle bo mieszkałem w okolicy parę lat i chodziłem sobie tam. xD
No ale nieważne, i tak się z wami przejdę.