Wpis z mikrobloga

@MoroFSKY: ok dzięki, myszki na pewno nie potrzebuje ale zastanawiam sie na klawiaturą. tylko nie przemawiają do mnie mechaniczne. mają jakąś niezłą podświetlaną zwykłą?
@MoroFSKY: podświetlenie mi nie przeszkadza jeżeli można wyłączyć a nawet może by się przydało, nie chce mechanicznej bo miałem już jedną i szybko sprzedałem.
@finam: wszystkie klawy out of stock ( ͡° ʖ̯ ͡°) tylko uważajcie na niektóre przedmioty i porównajcie ceny z ich rzeczywistą wartością bo są słuchawki za 360 euro które można zrobić na 180 a od ludzi nówka sztuka jest od 100 euro więc trzeba też mieć to na uwadze.
@MoroFSKY:
Black widow w edycji stealth jest dostępna teraz i ciągle myślę czy nie wziąć mimo że mechaniczna to podobno cichsza. wiadomo ze ceny trzeba porównać ale słuchawek razera to chyba bym nie wział tak czy siak. xD
@chomikagresor: nie ja, już byłem w ostatnim etapie zamówienia i przy przechodzeniu do płatności wywaliło mi błąd. a prawie mi się udało kupić deathwidow stealth edition poniżej 300 zł
@finam: Ja chciałem różowemu kupić Razer Ornata Chroma ale po zbiciu ceny kwota była niższa niż 59 EUR i doliczali ponad 30 EUR za przesyłkę. Nie dało się dołożyć żadnego innego produktu bez straty promocji :(