Wpis z mikrobloga

#wojtasspinyczelen #poker

Ta, po tym jak cumple przyszli się napić, to właściwie cały następny dzień poszedł na straty i można stwierdzić, że to było coś w stylu pierwszego dnia wolnego podczas challengu. Dlatego do końca marca na dobrą sprawę nie piję, co będzie chyba jeszcze większym challengem xD Nie wiem, bro/dwa, jeden urodzinowy szot, tyle. Ale nic więcej, bo szkoda z takiego #!$%@? powodu nie grać.

Dzień 13/89

$EV + RB = 2544/12 000$

Profit, czyli Net Winnings + RB = 3005$

Tak jak piszę, czwartek właściwie stracony, w piątek też słabe volume, więc można powiedzieć, że jeśli chodzi o volume to ledwo się w te 3 dni udało normę z dwóch dni wypełnić, ale no #!$%@?ć już ten czwartek.

Jakoś na początku przyszłego tygodnia muszę sobie jakieś session review ogarnąć, bo coraz #!$%@? się ze swoją grą czuję i dzisiejszy upswing zbytnio tego nie zmienia. Jedyny plus mojej gry to to, że robię profit, tak to raczej lipa ;|

86 chips ev po 1468 gierkach
WojtASR - #wojtasspinyczelen #poker

Ta, po tym jak cumple przyszli się napić, to w...

źródło: comment_EkeXZ5EoRwNkKNk4RKRW2V6e5RS1VZn9.jpg

Pobierz
  • 14
@Wojt_ASR_: ja to we wszystko gram na najniższych stawkach i #!$%@? mnie niemiłoiernie, że na spinach mi leci profit, a turnieje jedyne co w miarę chociaż ugrywam to 360 za 0,1$. a przecież podobny spiny taka losowość i hazard, a prawdziwi gracze to tylko turki ( ͡° ʖ̯ ͡°)