Wpis z mikrobloga

@monochromatycznie: jakas polowa to kompletnie nowe midele. ok. jakies 10 modeli bedzie mialo czesci z jakis naprawde starszych wyprasek, ale zrobilem taki miks ze nie bedzie tego widac :) pierwszy zestaw wygral mi w konkursie kumpel na konkursie na fb od jakiegos sklepu z grami planszowymi za jednego lajka xd byl to tactical squad. potem udalo mi sie znalezc w sklepie w podziemiach centralnego w warszawie zestaw storm claw. to bylo
@monochromatycznie: wiem ze tanio wychodzi kupic te zestawy, uzywki podobnie mnie wyszly cenowo, ale dzieki uzywkom mam team z ciezka bronia np, mnostwo bitsow. wszystkie modele mam zamagnesowane, broni mam duza ilosc- moge dowolnie konfigurowac druzyny. z gotowymi zestawami tak bym nie mial :D a drednoty co ostatnio kupilem to mialem 2 w cenie jednego :D mimoto teraz zastanawiam sie nad skyhammer wolf pack xd no chyba ze trafi sie gdzies
@monochromatycznie: ja swój kupiłem w sklepie graal w podziemiach dworca centralnego i z tego co pamiętam to na ich stronie tego nie było, a w sklepie leżało pudełko. Może warto do nich napisać. Bo tak to w necie nie widziałem nigdzie tego zestawu. Ale jeśli gdzieś znajdziesz to z chęcią przygarnę niechciane szczeniaki ^^