Wpis z mikrobloga

Pytanie do kolegów z #neuropa, którym podobno leży na sercu dobro naszej Ojczyzny (chodzi o Polskę gdyby były wątpliwości).
Podobno dobrze wykrywacie tutaj ruskich trolli (co chwalebne), pytanie ilu wykryliście izraelskich trolli i którzy to są, bo jestem zainteresowany listą (Wy jak mniemam również).

Pobierz zielonek1000 - Pytanie do kolegów z #neuropa, którym podobno leży na sercu dobro nasz...
źródło: comment_12ynyI4DFpf5F7irFQtA2SNijhjM8Xoq.jpg
  • 25
@zielonek1000: oczywiście neoliberałów, którzy swoją polityką kształtują silną pozycję Polski na arenie międzynarodowej poprzez partycypację w strukturach Unii Europejskiej i poprzez model ekonomiczny promują zrównoważony rozwój pozbawiony kretyńskiego izolacjonizmu i zbędnych programów socjalnych.
Osobiście brzydzę się jarmarcznymi patriotycznymi przedstawieniami polskich narodowców, bo to jedyne co te seby polityki są w stanie zaprezentować.
@Majk_:
Innymi słowy promujesz model sowieckiego namiestnika towarzysza Bieruta kształtujący na podobnych zasadach silną pozycję Polski na arenie międzynarodowej w strukturach Układu Warszawskiego i ZSRR
I podobnie jak on brzydzisz się 'jarmarcznymi' patriotycznymi przedstawicielami polskich narodowców zwanych ówcześnie Żołnierzami Wyklętymi.
Bazujesz w swych analizach na ówczesnych modelach NKWD i CzK , czy na bardziej współczesnym profilowaniu reakcjonizmu w wydaniu FSB?
@farmerjanek: @zielonek1000: Akurat powiedział bym że jesteście w błędzie, jak się dobrze przyjrzy to "ruskie trolle" mają więcej wspólnego z interesami Jerozolimy niż Moskwy i mówię to z pełną powagą. @Myrten
Konserwatywni i pro-izraelscy żydzi zaczęli aktywie wspierać prawicę... nawet jak jej pro-izraelskość jest wątpliwa jednak mniej szkodliwa niż neoliberałowie i ich antysemityzm z islamofilią.
@Tomatino76: No ale jakie niby korzyści ten Izrael miałby z wynajmowania w Polsce trolli? Bo to co Ty napisałeś nie prowadzi do niczego konkretnego i jest to Twoja opinia, a nie żaden fakt.
@Tomatino76: No i co mam z takiego paszkwila się dowiedziec? Ja to znam. Nadal nikt z Was nie jest w stanie rzeczowo odpowiedziec na proste pytanie, ale wszyscy się upieracie, że bankowo są w polskim internecie izraelskie trolle, i mają w tym jakiś scisle określony cel, którego jednak nie jesteście w stanie sprecyzować. No psychoza ( ͡° ͜ʖ ͡°)