Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 108

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#howimetyourmother #czashonoru
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 108

Ta...

źródło: comment_GpbXFyruay75CR16BqacdwRVPjeB9SPz.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Jak poznałem waszą matkę (2005) 48.9% (1135)
  • Czas honoru (2008) 35.6% (826)
  • Żaden / Oba 15.5% (360)

Oddanych głosów: 2321

  • 21
worldmaster

Co? Czas Honoru przegrywa z jakims sitcomem? o.O


n__s

obejrzałem ostatnio dwa i ciężki wybór :C


Croudflup

XDDD wynik tej ankiety to jest jakaś porażka


ZjedliMiRogale

[...] Kompania Braci to wg mnie jeden z najlepszych seriali jakie kiedykolwiek powstały [...]


weshu

[...] BM to jest już nadserial.


albert-penrose

Najnowszy sezon Black Mirror to jakiś żart - nie umywa się nawet do starych sezonów.


xD

Hasła do bingo pomagała znaleźć @zupa_z_kasztana,
Matt888 - > worldmaster
Co? Czas Honoru przegrywa z jakims sitcomem? o.O

 ns 
obejr...

źródło: comment_31XA69OhdI13AphNknt09wYWKbmq2Bj5.jpg

Pobierz
@choksondik ale Scrubs przegrało chyba z jakimiś "wikingami", w których tak się boją niepoprawności, że chwalą muslimów (było o tym na głównej).
HIMYM było z początku spoko (jak TBBT), ale potem tak się skiepściło, że nie dotrwałem do końca... w przeciwieństwie do "Scrubs", do którego wracam regularnie (omijając spaskudzony ostatni sezon).
w których tak się boją niepoprawności, że chwalą muslimów (było o tym na głównej).


@MagnaPomerania: Jeszcze poniekąd rozumiem głosować nie oglądając jednego z tytułów no bo drugi ulubiony więc szkoda mu nie pomóc w zwycięstwie.
Ale po jaką cholerę nie oglądać ale wypowiadać się na temat fabuły? Na głównej też są z dupy rzeczy, nie sugeruj się
@Elaviart rozumiem, iż na 100% dementujesz informację jakoby w "wikingach" wprowadzono muzułmanów, co do których bohaterowie są tolerancyjni (w przeciwieństwie do chrześcijan, których tępią)?

Napisz wprost.
@MagnaPomerania: lol chwalić muslimów to możesz za 15 lat jak islam stanie się religią obowiązującą w Polsce, a teraz zanim zaczniesz się wypowiadać to chociaż obejrzyj ten odcinek wikingów, nikt tam nie wychwalał muzłumanów, splądrowali miasto i większość ludności wyrżnęli
@gybefan: sam sobie chwal szmatogłowych. Chcesz zakład zrobić na te 15 lat i dominujący w Polsce Islam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie oglądałem serialu, dlatego napisałem w pierwszym komentarzu CHYBA (oraz zaznaczyłem skąd mam info), a potem uprzejmie dopytałem.

To ty się rzucasz jakby ci sraczka wychodziła nie tym otworem co trzeba.

Taka pyskata widownia to "target" tego serialu? Jeśli owszem to podziękuję.
@MagnaPomerania: Oczywiście, ponieważ "tolerancyjny" wobec muzułmanów był tylko jeden z bohaterów, w dodatku wobec grupy konkretnych muzułmanów w konkretnej sytuacji, co było spójne z jego postacią (a konkretniej jej przemianie). Warto dodać, że tuż po wyrżnięciu całej masy muzułmanów i zgwałceniu muzułmańskiego haremu. A wszystkiemu towarzyszyło splądrowanie muzułmańskiego miasta oraz świątyni.

Natomiast jeśli chodzi o chrześcijan to poza ich tępieniem była jeszcze głęboka miłość głównego bohatera do chrześcijaństwa, no ale to