Wpis z mikrobloga

Dostępne są już bilety na Beer Geek Madness -> https://www.beergeekmadness.com

"W cenie każdego pakietu nieograniczona możliwość degustacji aż 60 piwnych propozycji (w tym 24 piw premierowych) od 24 polskich browarów i 5 topowych browarów zagranicznych.
Próbka degustacyjna 100 ml, jednak jeśli jakieś piwo zasmakuje Ci szczególnie, możesz sięgać po nie wielokrotnie."

Pakiet Beer -> cena:129zł
w pakiecie: Piwo podczas finału + Szkło Craft Master One Taster 19.5 cl

Pakiet Geek -> cena:149zł
W pakiecie: Piwo podczas finału + Szkło Glencairn Whisky Glass 17.5 cl

Pakiet Madness -> cena: 169zł
w pakiecie: Piwo podczas finału + Szkło Glencairn Whisky Glass 17.5 cl +Koszulka festiwalowa

Browary zagraniczne:
- Stone Brewing Berlin (Niemcy)
- Mikkeller HQ (Dania)
- Põhjala Brewery (Estonia)
- Brekeriet (Szwecja)
- Dugges Bryggeri (Szwecja)

24 browary rzemieślnicze i kontraktowe z Polski:
- Browar Cztery Ściany
- Beer Bros.
- Browar BIRBANT
- Brokreacja
- Browar Okrętowy
- Browar Zakładowy
- Browar Deer Bear
- Doctor Brew
- Browar Golem
- Hopium
- Browar Hopkins
- Browar Maryensztadt
- Browar Nepomucen
- Browar Palatum
- Browar PINTA
- Browar Piwoteka
- Probus Kraft
- Browar Profesja
- Browar ReCraft
- Browar ROCH
- Browar Stu Mostów
- Browar Szałpiw
- Warsztat Piwowarski
- Browar Widawa / Gospoda pod Czarnym Kurem

Transport:
Adres: Wrocław, Krakowska 100, Zaklęte Rewiry
Przystanek: KRAKOWSKA (Centrum Handlowe)
Autobus: 114, 900L, 901 Tramwaj: 3, 5
Autobus nocny: 243
Taxi: Chopper Taxi: 504 279 444
rabat 15% na hasło Beer Geek Madness

Wołam aktywnych poprzednim wpisem:
@dr_gorasul, @dj_andre, @dawid3012, @prnppp, @Jormungand, @aleocotuchodzi, @Giggsy, @Saute, @StaryZdzich, @Estebanik, @wielka_glowwa, @Peter_Mountain, @polik95, @kws77

#bgm #piwo #craftbeer #pijzwykopem #warszawskifestiwalpiwa #poznanskietargipiwne #silesiabeerfest
gorush - Dostępne są już bilety na Beer Geek Madness -> https://www.beergeekmadness.c...

źródło: comment_xVgy1qPYugjfasbgnRjToapYpOvc89mN.jpg

Pobierz
  • 36
@gorush dzięki! Odpalę po południu kompa i kupuję wejściówki. Wiadomo, pakiet cebula ( ͡° ͜ʖ ͡°) może się jakoś zgadamy na miejscu? Co prawda idę z niebieskim, przed którym ukrywam swój poziom #!$%@? i nie zna mojego wypoka, ale coś się wykombinuje
@StaryZdzich: jasne ja sam też nie będę także w grupie zawsze raźniej bo i tak będziemy pewnie czekać w kolejce a potem warto miejsca pilnować czy też ocenić jedzenie z fast foodów czy samych piw. Będziemy w kontakcie. ;)

A może też i pojawi się paru mireczków i mirabelek

@wielka_glowwa: @polik95: to zostaje powoli szukać dużego noclegu :D
@prnppp: nie byłem tylko na 1 oraz letnich edycjach czyli większość razy (summer z basenem na dachu).
ludzi jest trochę ale tłumów nie ma (rok temu kolejka do wejścia a potem już luz). spokojnie jest gdzie kucnąć czy nawet usiąść (tutaj trochę ciężej ale da się).
Bilety te najtańsze dało się kupić jeszcze tydzień chyba przed samą imprezą. Droższe z koszulką czy tym 2 szkłem już trochę szybciej schodziły. Więc na
W cenie każdego pakietu nieograniczona możliwość degustacji


@gorush: o i to już jest jakieś sensowne. Miałem trochę bekę z warszawskiego festiwalu piwa - nie dość, że płacisz za wstęp, to jeszcze i za każde piwo cena jak w hipsterskim lokalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaz z drugiej strony ciężko będzie wypić te minimum 129zł, żeby wyjśc na zero ( ͜͡ʖ ͡€) Ale podoba
@yacolek: płatny wstęp to zawsze zysk za zwrot wynajęcia lokalu i nie wejdzie każdy z ulicy. duża cena też może odstraszyć ale jak zacznie się liczyć koszty spróbowania piw to nie wyjdzie wcale mniej niż taki bilet. Jest trochę mniejszy wybór ale gdzie jest szansa spróbowania tylu premier w jednym czasie.
Może i ciężko wypić za 129zł polskich piw ale gdy spróbujesz zagranicznych paru to już można wyjść na plus. Wiem,