Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wytłumaczcie mi dlaczego już będąc w związku z #rozowypaesk zaczepiają mnie inne #rozowepaski (akcja na basenie). Nie jestem jakimś koksem czy kaloryferem, mam nawet lekką oponkę 180/75kg. A mimo to na basenie co drugi czy trzeci dzień jakiś obcy mi rozowypasek heheszkuje ze mną. #!$%@?, jak wcześniej byłem sam to żadna się nawet nie uśmiechnęła do mnie. No mózg mam #!$%@?. Mam co do tego teorię, święta/sylwester spędziły bez boku partnera włączyły im się feels i zaczęły polowac? jakieś inne teorie? miał ktoś tak?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 9
  • Odpowiedz
Wytłumaczcie mi dlaczego już będąc w związku z #rozowypaesk zaczepiają mnie inne #rozowepaski


@AnonimoweMirkoWyznania: skoro juz są w związku z inną, to moze szukaja faceta do trójkąta?

( #grammarnazi - ja wiem, ze imiesłowy są fajne, ale najpierw trzeba nauczyc sie prawidlowo je stosowac.. powinno byc "będąc w związku jestem zaczepiany", albo "jestem zaczepiany, choć jestem w zwiazku").
  • Odpowiedz