Wpis z mikrobloga

#poker #bukmacherka
Mirki czyżby się zaczęło? Odpalam bankowość online (pekao) a tam komunikat o zakazie wpłat na strony hazardowe. Kolega chciał doładować starsy przez kartę kredytową dojcze banku i zablokowali transakcje z odpowiednim komunikatem. Jeszcze niedawno robił to bez problemu. Ktoś miał jeszcze jakieś trudności czy to po nas bagiety jado i muszę ubrać ładne bokserki jak mnie będą wyprowadzać o 6 rano?
  • 8
@BaltiBaltazar: Polecam korzystanie z Przelewy24 lub Trustly czyli posrednicy. Bank najpierw wysyla srodki do posrednika i dopiero posrednik przesyla na konto buka. Ewentualnie portfele internetowe czyli Skrill lub Neteller.
@delo86: Wybrałem depozyt skrill1tap i przeniosło mnie na skrilla, gdzie mam podpięta kk z Pekao, następnie transakcje potwierdzić należy kodem 3d secure, beneficjentem jest skrill .
Jest to legitne? Ktoś w ogóle pobierze prowizję z tego (1,9% wg skrill), ale to obciążenie powinienem widzieć przy potwierdzeniu transakcji.
@sanglier: legalne to zle dobrane slowo. Niewykrywalne owszem. Bank przelewa srodki na Skrill i nie wie gdzie ida one dalej. Jak bedziesz wyplacal srodki od buka to tez dostaniesz je na Skrill, a gdzie dalej wyslesz je ze Skrilla to juz Twoja decyzja. Dodatkowo mozesz wyrobic sobie karte platnicza Skrill i wybierac kase z bankomotow lub normalnie nia placic.