Wpis z mikrobloga

@rabbit09: No to masz tipa ode mnie: W przypadku Hearthstone możesz bez problemu zorganizować Fireside Gathering i otrzymać itemy od Blizzarda jako nagrody. Wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem zaaplikować do nich. Jeżeli nie celujesz w rozmiar imprezy pokroju Dreamhacka, to poszukaj sponsoringu u lokalnych przedsiębiorców w zamian za stoiska/ekspozycje/banery w trakcie imprezy.
@rabbit09: troche mnie dziwi twoje pytanie ;D myslisz ze ot tak sobie wymyslisz turniej i pojawia sie sponsorzy itp itd ? :D moze sie myle ale trzeba byc kims marketingowo wydolnym zeby organizowac turniej - jak izak, czy faceit, esl itp itd
@rabbit09:
O sponsorach się nie wypowiem, wypowiem się o tym, czego sam się nauczyłem organizując małe online'owe turnieje StarCraftowe.

1. Organizator NIE BIERZE udziału w zabawie.
2. Pomocnicy organizatora NIE BIORĄ udziału w zabawie
3. Każda gra (w miarę możliwości, a przynajmniej na pewnym szczeblu) powinna mieć obserwatora, który powiadomi o lagach, przedłużającej się rozgrywce, czy innych nieprawidłowościach.
4. Na każdym etapie potwierdzanie obecności graczy. Każdy gracz ma wiedzieć kiedy ma
@TlustodupyBialorusin
@meshack
Organizuje 3 lata juz turniej z lola w moim miescie ale chce to rozszerzyc o hsa i csgo
O ile wiem ze z hsem jest cos takiego jak spotkanie przy kominku to wiem że volvo do csgo nic nie da. Ale chciałbym cos więcej niż rpki itp. Myślałem nad gigabyte czy tp-linkiem
@zolwixx
Właśnie rozmyślam gdzie można byloby to zrobic w miescie u mnie.
Myslalem nad hala sportową (mniejsza bo mamy dwie) ale nie wiem jak tam z internetem byloby.
Na razie pytam o rady.
Wiem ze sale załatwić, dobry net, nagrody.
Wspominalem ze organizowalem 3 lata turniej z lola (teraz odbyla sie iv edycja) ale chce zrobic cos większego
@rabbit09: Piszesz do sponsorów, oferujesz im reklamę, podajesz między innymi zasięg turnieju, przewidywaną ilość widzów, jaki content, wiek widzów, środowisko. Najlepiej, jeśli masz już coś, co możesz pokazać i jeśli masz już jakieś nagrody, żeby nie było, że sponsorzy wszystko dają (jeśli nie masz jakiegoś portfolio, które mogłoby ich zainteresować). Ogólnie musi im się to opłacić :)