Wpis z mikrobloga

Pół gorących zawalone tymi małpami. Jak się z tym czujecie, pożyteczni idioci, którzy to zamieszczacie i plusujecie? Nawet wam za to nie płacą, a #!$%@? kawał roboty za ruskich trolli. Ach, przecież płacą, dostaniecie dwieście plusów, zaistniejecie w swoim wyimaginowanym świecie memów!

Ja wiem, waszym zdaniem to tylko takie niewinne żarciki, hehe, Polak-biedak, Polak-tradycjonalista, hehe, samym się nie najesz, weź chleb. Do tego jakiś cytat z wielkiego intelektualisty Testo, że cebulaki-polaki i mamy kopalnię beki. Wy ameby umysłowe, potraficie tylko kopiować zgrane, nieśmieszne żarty, które są na rękę ruskim trollom. Gratuluję.

I znam waszą linię obrony:
"Weź wyjmij kija z dupy, to idzie tylko na użytek wewnętrzny, śmiejemy się z Polaków, ale w swoim polskim gronie, a tak to można." Gdy tymczasem tylko pogłębiacie swoje własne kompleksy i utrwalacie je w sobie i w innych. Obniżacie morale, zasiewacie ziarno, które kiedyś wyda plon: Polska jest #!$%@?, Polaki to takie robaki, małpiszony, zwierzątka takie. Kiedyś na taką propagandę zaborca musiał łożyć spore środki, teraz ma was, ameby, co pół dnia siedzą w gaciach przed komputerem i żebrzą o kilka plusów albo lajków.

Dorzućcie kilka słów ze słownika 15-latka typu "skisłem", "beka", dwie emotki "xD" i oto mamy obraz młodego, #!$%@? jego mać, intelektualisty, kwiat młodzieży.

#4konserwy
#polska
#testoviron
  • 5