Wpis z mikrobloga

Da się wizualnie pi razy oko ocenić filtr? Jeśli tak, to ile dajecie tym? Bo powinny mieć 10k km.
Z tego co widzę, to samochód wszystkie filtry i płyny ma z ostatniej wizyty w niemieckim ASO bmw z października 2014r. Co zmienić już koniecznie, a co jeszcze może pojeździć? Biorąc pod uwagę że w tej chwili włożone jest raczej najlepsze co może być. Olej i płyn chłodniczy to wiadomo że na 100%, klocki i tarcze no to sprawdzić trzeba, a reszta?

A, i na potrzeby tych co nie chcą oglądać wpisów o tym autku i tych co są zainteresowani jak się będzie beta spisywać napoczynam tag do czarnolistowania/obserwowania - #betafaszysty
#motoryzacja #bmw #e39
Pobierz TypowyPolskiFaszysta - Da się wizualnie pi razy oko ocenić filtr? Jeśli tak, to ile d...
źródło: comment_pj3eFNxCJcUqDpuRZJhCQikd17rUHbR8.jpg
  • 5
@TypowyPolskiFaszysta: Filterki w dobrym stanie :) można jeszcze śmigać, ale jak masz chęci i hajs to zmieniaj. Ja bym na takich jeszcze pojeździł, dopiero gdy ten żółty troche bardziej zczernieje to mozna. Tag zaczne obserwować bo sam mam Series5 tylko E34 :)
Sprawdz czy Ci nie cieknie z dyfra i skrzyni. Bo jak sie dyfer wyleje to lipa bedzie :D pozdrawiam
@Samol94: Przeciez widać że są okej, ja bym zime przejeździł bo nałapią te nowe syfu z drogi i będą w jeszcze gorszym stanie do wiosny. Na wiosne bym dopiero nowe zapodał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ALE OCZYWIŚCIE SZANUJE LUDZI O ODMIENNYM STANOWISKU DO MOJEGO