Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się, czy @Andreth już zrozumiała, dlaczego #razem trzyma się na odległość od #kod - afera z #kijowski dobitnie pokazuje, moim zdaniem, słabość #kod - i od #petru (choć afera z jego udziałem, mam wrażenie, rozdmuchana, choć nic w sumie się nie stało (ponoć był tego dnia rano w Sejmie)). Tzw. #zjednoczonaopozycja to raczej nieszczęśliwe skupisko kierowane przez dwóch samców alfa, w dodatku niebezpieczne - wystarczy przypomnieć, co stało się na #wegry - #orban pokonał dziwacznie wyglądającą (program) zjednoczoną opozycję.
Dziś jest ten dzień, kiedy widzę, że potwierdziły się obawy #razem - w natłoku kolejnych afer, oglądanych nie tylko przez 3,5 mln ludzi w Wiadomościach, ale i nawet w Faktach TVN, jak i w Polsacie. Ktoś tam musi być szczęśliwy, że są "osobno".
#polityka

  • 4
  • Odpowiedz
@Tom_Ja: Rozumiem już od jakiegoś czasu, spoko. (W szczególności szanuje bardzo waszę demokrację wewnętrzną.) Nie naskakujcie tylko na członków KOD, robią co mogą (i niektórzy cholernie dużo). Do zobaczenia 11-go? (A może i 10-go?)
  • Odpowiedz