Wpis z mikrobloga

#iphone #iphone5 #ios #apple

Kupię dobitego ale działającego iPhone 5.

Mirky, potrzebuję ajfona 5 do testowania softu. Jedyne co mi w nim potrzebne to żeby sprzęt(system) się uruchamiał, działał dotyk i wifi, reszta opcjonalnie (no i najlepiej nie rozbity wyświetlacz, ale w dobrej cenie i rozbitka wezmę).

Ma ktoś może takiego trupa w szufladzie, który do niczego się nie nadaje bo bateria trzyma 10 minut, albo nie łapie zasięgu, etc. ale sam system działa prawidłowo?

// tylko iphone 5. Nie 5S, nie 5X nie 55. Stary zwykły iphone 5.
Curry_ - #iphone #iphone5 #ios #apple

Kupię dobitego ale działającego iPhone 5.

...

źródło: comment_mlxqs3KJWfVFIrYIUBtxsLPlKFlfT7IR.jpg

Pobierz
  • 13
@carver: no właśnie, janusze. Trzeba się przekopywać przez dziesiątki zablokowanych, żeby coś znaleźć.

olx i allegro śledzę, ale może ktoś tu ma w szufladzie i nawet nie myśli o wystawianiu aukcji bo się nie chce a może by sprzedał.
@Curry_ po awarii gsm byl w serwisie w jakims ispot. Jest wylogowany ze wszystkich uslug. Ma zainstalowany czysty soft i po ekranie powitalnym wisi po wsze czasy na aktywacji. Po jakims czasie jezt komunikat ze nie mozna aktywowac i tak w kolko.
@Curry_ bo ja tez nie mam czasu sie tym zajac. A mam nadzieje ze moze da sie ozywic bo tel od nowosci u nas i jest bardzo ok poza ta niespodziewana awaria. Ma z rok bo byl wymieniany w ispot na nowy