Wpis z mikrobloga

#ewatylman #prawo
Własnie jednym uchem słucham relacji z sądu na #polsat
Mam pytania:

1. Dlaczego niektóre nazwiska są wypikane a inne nie (jak np. kierowniczki i niektórych znajomych z którymi Adam i Ewa imprezowali)? Od czego to zależy? Polsat zawalił?

2. Ciało Ewy nie nosi śladów ataku itd. Nie ma świadków zdarzenia. Prokuratura nie ma nic prócz ciała i tego, że Ewa spacerowała z Adamem.
Jestem w stanie uwierzyć, że policja wymuszała na nim zeznania.
Wydaje mi się, czy byłoby farsą gdyby oskarżony dostał coś poza zawiasami?

*edit. Okej, z tego co widzę po prostu Polsat nie nadąża wypikiwać nazwisk XD
  • 18
Dlaczego niektóre nazwiska są wypikane a inne nie (jak np. kierowniczki i niektórych znajomych z którymi Adam i Ewa imprezowali)? Od czego to zależy?


@worldmaster: Od tego, czy człowiek pikający wykaże się refleksem i piknie odpowiednio wcześnie, czy się zgapi. Na TVP Info jest tak samo - de facto podali personalia wszystkich najważniejszych osób w sprawie. Ciekawe, czy za to bekną.
@durielek: Na Info jest farsa, podali nazwisko chłopaka Adama Z, jego adres zamieszkania, podali nazwiska policjantów, którzy przesłuchiwali Adama Z. i mieli go wyśmiewać, kopać jego krzesło itd., podali dokładne adresy zamieszkania Adama Z. (teraz i w przeszłości), adres brata Ewy Tylman...
A wystarczyłoby opóźnić relację o 2min i nie byłoby problemu.


@Yahoo_: Podobno jest opozniona o 3 minuty :D I dalej nie dają rady. Przynajmniej na TVP Info i na Polsacie. Bo na TVN z tego co widze pikają ostro.