Wpis z mikrobloga

@zwier: masę osobników płci męskiej ma podobne poglądy nt. polityki, 500+ czy roszczeniowych matek-Polek, tysiące ma #!$%@? przemyślenia i wyznania na temat związków, ale mnie się uczepiliście, bo jestem kobietą, a kobieta jak wiadomo na tym zjeboportalu to gorszy gatunek.
  • Odpowiedz
no i miałam rację, ja rozumiem @a__s, że mnie nie trawisz, masz prawo, ale nie rób z siebie człowieka bez krzty rozumu, jeśli zabrałaś się za moderowanie. Skoro usuwasz takie wpisy na swój temat, to łaskawie spójrz, co @Moderacja zignorowała wśród moich zgłoszeń.
  • Odpowiedz
@cropdd : masz rację. Zabawne jest tylko to pieprzenie o tworzeniu jakiejś społeczności. To jest dzicz, w której użytkownicy nie mogą przeboleć, że ktoś żyje nie tak jak oni i muszą go regularnie dojeżdżać personalnie, mimo że łamią regulamin.
@Jelen_Maurycy: słucham? Ja nie jestem jakąś moderatorką portalu zdominowanego przez przegrywów, żeby robić sobie cienkie fotosesje w zbożu i to upubliczniać.
  • Odpowiedz
@UndaMarina

To jest dzicz, w której użytkownicy nie mogą przeboleć, że ktoś żyje nie tak jak oni i muszą go regularnie dojeżdżać personalnie, mimo że łamią regulamin.


Po czym dojeżdżasz dziewczynę, która zrobiła sobie "fotosesję w zbożu i to upublicznia", dodając, że ma "słabe cyce". Masz poważne ubytki w myśleniu.
  • Odpowiedz