Wpis z mikrobloga

// Niedawno była za 77,99 USD
Dashcam VIOFO A119 1440P GPS za 74.99 USD (313.41 PLN)

Kupon: ALIBUYA119
(wpisz kupon w koszyku i naciśnij Apply)
Wysyłka: 0.00 USD

Link (Gearbest): Dashcam VIOFO A119 1440P GPS za 74.99 USD
Link (Blog): Dashcam VIOFO A119 1440P GPS za 74.99 USD

Bez refa:
! http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_392248.html
Tagi główne: #cebuladealz <<< #promocje #gearbest #kodyrabatowe
Tagi tematyczne: #wideorejestrator #kamerasamochodowa #motoryzacja #dvr #viofo
CitroenXsara - // Niedawno była za 77,99 USD
Dashcam VIOFO A119 1440P GPS za 74.99 U...

źródło: comment_7tryZekH0rhHoxXyOfluEM1Pc0Zr5lmW.jpg

Pobierz
  • 52
@CitroenXsara: dziękuję bardzo - zamówione, dam znać jak dojdzie. Tradycyjnie już przed zakupem czegokolwiek nieomal doktoryzowałem się z dziedziny kamerek samochodowych i wyszło ze A119 jest najlepszym wyborem a opcja z GPSem to już 10/10 :D A miałem kupić G1WH za 240PLN na Alledrogo :p
@CitroenXsara:
Jak długo będzie jeszcze aktywna ta "promocja"?

@elzevir:
Ja już parę razy podchodziłem do tego tematu ale zawsze odkładałem na później bo zawsze chciałem wybrać najlepszy model w najlepszej cenie ( ͜͡ʖ ͡€)
Jesteś pewien tego sprzętu w tej kategorii cenowej? Bo właśnie tak celuję ~400 zł. Zależy mi aby przy ewentualnych zdarzaniach drogowych było można z stopk klatki odczytać rejestracje mijanego samochodu albo jadącego
@daroo: Bierz, bo bedziesz w nieskończoność czekał. Ja już byłem zdecydowany kupić ją za 118USD (bo po tyle chodziła z GPS) więc 75 dolców to prawdziwa cebula! ;)

GPS Ci nigdy nie zaszkodzi, nawet jeżeli nagra się kolizja z Twojej winy z przekroczeniem prędkości - nie musisz jej udostępniać to primo. Dwa, możesz usunąć z nagrania prędkość.

Jak dla mnie ten moduł GPS ma ważną zaletę - umieszczasz w nim kabel
@elzevir:

Dzięki za obszerną odpowiedź :)
No to jeszcze szybkie 4 pytania bo widzę, że jesteś dobrze zorientowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Czy podgrzewana szyba może powodować problem kamerze z uchwyceniem ostrości?
2. Co w całkowitych ciemnościach, w sensie tylko reflektory samochodu, chyba będzie licho?
3. Teraz sobie przypomniałem co jeszcze chciałem aby miała kamera, mianowicie czujnik ruchu, że jak auto swoi na parkingu i coś
@daroo: Ad.1 - Absolutnie (podejrzewam, że masz Forda, generuje to tak niskie temperatury, że nie ma obawy o cokolwiek). Większym problemem są wysokie temperatury latem, samochód może się porządnie nagrzać, z tego powodu zrezygnowałem z wielbionego tutaj Xiaomi Mi Dash Cam, bo wystarczy ciepły dzień i kamera gubi ostrość.

Ad. 2 - Absolutnie nie, G1WH, A118, rzeczywiście nagrywają czarną plamę, A119 potrafi wychwycić pobocze, podbija też mocno ISO więc może obraz
@CitroenXsara: Dzięki za info, szukałem kilka miesięcy dobrej kamerki do nagrywania w nocy, najpierw chciałem kupić Nous NF3, ale wszystkie na rynku zostały wyprzedane. Później padło na G1WH, sprawdzałem od kilku dni, ale wszystkie również wyprzedane i cieszę się, bo trochę ponad pierwotnie zakładany budżet, ale filmy z A119 pokazują znacznie lepszą jakość nagrywania w nocy i przed chwilą zamówiłem z kodem HLSA119 (ALIBUYA119 nie chiało przyjąć). W sumie to mój
@CitroenXsara: @elzevir: Dziękuje za kolejne obszerne odpowiedzi!
Wczoraj wieczorem zamówiłem. Mam nadzieję, że szybko dojdzie i bez cła bo dopiero jak czytam post kolegi wyżej to sobie o tym przypomniałem. Nigdy na ali czy gearbest nie kupowałem przedmiotów droższych jak 70-100 zł więc też nigdy się nie martwiłem o cło i vat.
@daroo: gratuluje, a co do vatu, cla - będzie dobrze ;) Pamiętaj, że najtaniej w PL te kamerki wyrwiesz za 499PLN, więc nawet jeżeli coś Ci doliczą to i tak wyjdzie taniej niż byś kupował w PL ;)

Tylko niech mi tu ktoś nie wyskakuje z gwarancją, bo to jest w Polsce kpina, jedynie Dell działa jak należy, 99% sklepów w PL ma gwarancję tylko na papierze, zresztą wystarczy poczytać wypok