Wpis z mikrobloga

Ma ktoś klona Kayfuna 5 albo Taifuna GT III i może się podzielić jakąś opinią? Warto w nie celować, czy brać sprawdzonego GT II albo coś innego? :)
Zatrzymałem się na Criusie od jakoś roku, wkurza mnie już bardzo taki straight inhale, przez swieta mialem lekki kryzys z liquidem i bylem zmuszony zapalic zwykłego, i potwornie mnie wzięło na mouth-to-lung, w dodatku zamarzył mi się mechanik rureczka. Ktoś coś? Z Chin dojdzie, czy zatrzymajo?
#epapieros #epapierosy
  • 7
@BeDoEl: Mam kayfuna 5 od tobecco. Jakoś wykonania dobra, nie do #!$%@?, na długie lata. Smak dobry, setup bajecznie prosty. Minus jest taki, że cieknie i nie za bardzo wiem co z tym zrobić, na trawniku wiele osób się z tym boryka, nie tylko z klonem od tobecco.
@DexterCho: cieknie bo za bardzo rozkrecasz lq flow control. obojetnie ile waty #!$%@? - jak rozkrecisz ma maksa to zawsze sie zleje.
@BeDoEl: mam k5 od tobecco i k5 mini od sxk. ogolnie fajne atomizery, ale nawet na najnizszym af i tak maja za duzy przeciag pod prawdziwe mtl moim zdaniem. mozna kupic jakas redukcje, ale to raczej improt z zachodu. jak chcesz 'prawdziwe' mtl, to kaytek lite plus, albo
@vgf_: niekoniecznie aż takie "prawdziwe" mtl ;) Miałem już sporo atomizerków przez całe życie, od vivi nova slim, przez protanki kangertecha, na kayfunie v4 skonczylem, oczywiscie klon i jakością nie zabijał, miliard części również doprowadziło mnie nie raz do płaczu, ale bardzo miło wspominam. Potem już zephyrusy, criusy, rda, nic mi nie pasuje, i chcę zrobić step back ;)

No i jak z tym cieknięciem? Wina oringów czy raczej kwestia ogarnięcia
@BeDoEl: @vgf_: Oringi nie są niczemu winne, zakupiłem x sztuk żeby móc wymienić i sprawdzić. Nie wydaje mi się, żeby była to wina poziomu otwarcia af., potrafi pociec nawet przy zamkniętym, zaraz po zalaniu. Albo setup albo wada wrodzona.