Wpis z mikrobloga

Cześć,
jeśli ktoś z Was interesuje się giełdą i inwestuje tam pieniądze to mamy niezły typ na nadchodzący nowy 2017 rok.

Polska firma Jujubee S.A. wydaje w tym roku 2 grube tytuły na platformy PC, PS4 i X1:

- pierwszy tytuł wychodzi już w lutym 2017 - Realpolitiks. Będzie to strategia czasu rzeczywistego w której można wcielić się w dowolnego przywódcę i poprowadzić całą kampanię polityczną, włącznie z wciśnięciem czerwonego guzika i zburzeniem całej planety ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wklejona grafika pochodzi właśnie z tej gry.

O grze robi się dość głośno za sprawą marketingu, który jujubee uskutecznia. Ostatnio wysłali do wszystkich głów Państw życzenia noworoczne: "Szanowny Panie Trump! Zarządzanie państwem jest olbrzymim wyzwaniem. Gra Realpolitiks trafi na komputery PC i Mac już w lutym 2017 roku. Tytuł ten umożliwi Panu przećwiczenie wpływu Pana przywództwa na aktualne wewnętrzne i zewnętrzne zagadnienia oraz na strukturę geopolityczną obecnego świata. Panie Prezydencie. Sprawmy, żeby gry znów były wspaniałe!

http://gry.interia.pl/newsy/news-realpolitiks-tworcy-wysylaja-zyczenia-glowom-panstw,nId,2329259

- drugi tytuł wychodzi gdzieś pod koniec roku - gra na platformy PS4 i X1 KURSK. Tutaj nie trzeba tytułu przedstawiać ponieważ wg rankingów jest to dość mocno oczekiwana gra, szczególnie w Rosji.

Aktualnie kurs stoi w granicach 18 zł. Przypuszczamy że do końca roku 2017 podwoi tę wartość. Firma notowana jest na New Connect.

#gry #pcmasterrace #ps4 #xboxone #gielda #newconnect #inwestycje
xgamecenter_pl - Cześć,
jeśli ktoś z Was interesuje się giełdą i inwestuje tam pieni...

źródło: comment_GHIz2M9YG0hnfUi6Ynnzxrma1TYmkcNu.jpg

Pobierz
  • 18
@miszczu90: zależy jaką gotówką dysponujesz. Jak kupisz 2 akcje po 18 zł to wydasz 36 zł.
Jak akcje podwoją swoją wartość to sprzedasz je za 72 zł czyli zarobisz 36 zł.

Jak kupisz 5000 akcji i wydasz 90000 zł to po podwojeniu sprzedasz je za 180000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szcz33pan: oczywiście że kupowałem :) przedstawiłem tylko koledze w maksymalnym uproszczeniu na jakiej zasadzie to działa

@bill-adamsonn: dziękuje na nazwanie mnie januszem ale mam na imię inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przedstawiłem tylko swój typ aby ktoś mógł zapoznać się z profilem spółki. Widziałeś gdzieś we wpisie hasło: "INWESTUJ W TO TERAZ!!!!11 ? Skąd w Tobie tyle jadu?

@kretyn: zakład przyjęty. Jeśli na koniec kwietnia