Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ludzie są równi. Niczym się nie różnimy


@AnonimoweMirkoWyznania: to że ludzie są równi to prawda ale nie pitol że nie ma różnic między płciami. I nie mówię tutaj o narządach.
Jeżeli nie widzisz problemu w udostępnianiu swojej kobiety innum facetom to nie rozumiesz czym jest bycie prawdziwym facetem.

Ogólnie do swingowania nic nie mam ale od twojego ostatniego komentarza aż mnie głowa rozbolała.
Ten moment kiedy normalny monogamiczny seks jest niewystarczający.


@TaoHosts: Zazwyczaj niestety jest - może nie niewystarczający, co monotonny. Chociaż nie uważam, ze to coś negatywnego, tylko logiczne następstwo. Tak samo jeżdżenie jednym samochodem przez 40 lat się może znudzić ;). Dla mnie to neutralne, jak ktoś lubi to super, a daleki jestem od opinii, że to obrzydliwe itp. Chociaż w PL zapewne są to fantazje ciężkie w realizacji. Z założenia w
@Arrival:

Chociaż nie uważam, ze to coś negatywnego, tylko logiczne następstwo. Tak samo jeżdżenie jednym samochodem przez 40 lat się może znudzić


Czy mam rozumieć to jako wytłumaczenie czy też coś naturalnego by facet (taki jak ja chociażby) po kilkunastu latach związku z kobietą, wymienił ją? Czy też zamiast wymieniać ją, to po prostu poznać chętną na boku w celu pozbycia się monotonnego życia seksualnego z moją obecną partnerką?

Jeżeli to
OP: @dominik949: taaa, co jeszcze? Nie wiem co cię interesuje. Do klubu poszliśmy z ciekawości a właściwie po nową parę do zabawy. Prywatnie swingujemy z dobrymi znajomymi. Ale jedni znajomi są dosyć daleko a drudzy od niedawna #uk [pozdrawiam :P] No i co jeszcze? Czemu to robimy? Dla przyjemności. Wymaga to odpowiedzialności, bo błąd może kosztować zdrowie moje, mojej różowej, znajomą, znajomego... A że jesteśmy odpowiedzialni to tylko w klubie
@Asterling: nie rozumiem dlaczego nie wypytujesz go motywy, staz zwiazku itd, tylko od razu walisz z grubej rury. Ja tez bym sie raczej nie zdecydowal... nie brzydzi mnie to, ale balbym sie rozlamu relacji z partnerka. Natomiast znam kilka par, ktore sie tak bawia i nic im nie jest. Nie sa tez #!$%@?.
Niezły top kek z moralnych białorycerzy jak @rak_kontent i @Asterling XD zawsze mocno kisnę z ludzi, którzy nie potrafią zaakceptować cudzych zasad wykraczających poza ich mały świat. Nie myślisz jak ja = jesteś obrzydliwy, nie nazywaj się prawdziwym facetem XD pośmialimy się, to teraz marsz umyć zęby, do piwnicy i koniec tego rumakowania. I pojmijcie, że życie ma miliony kolorów, nie koniecznie takich w jakich wy je widzicie.