Wpis z mikrobloga

Mam taki oto problem ze stomatologiem. W związku z tym, że musiałem mieć leczony ząb udałem się do dentysty.

1 wizyta:
- ok będziemy robić, musi być jednak kanałowe.
- ząb rozwiercony
- lekarz w trakcie informuje że ma jednak 4 kanały a nie 3 i będzie drożej
- założone lekarstwo
- rtg

KOSZT: 250ZŁ

2 wizyta
- czyszczenie kanałów

efekt - ząb i okolice bolał przez 4-5 dni.

KOSZT: 440ZŁ

3 wizyta
- wypełnianie kanałów
- rtg

KOSZT 1000 ZŁ

4 wizyta przede mną.... Czy to jakaś ściema? Proszę o szczerą odpowiedź. Co tam mógł dentysta zastać że liczy takie pieniądze za podstawowy zabieg stomatologiczny? Technologia kosmiczna? Przecież to już wchodzimy na poziom cenowy implantów, koron etc. Mam ogromne wątpliwości.
#lekarz #dentysta #stomatologia
  • 47
@enforces: Ja za kanałowe w całości dałam 150zł, nie bolało ani w trakcie ani po. Robi Cię w #!$%@?. Na czwartej wizycie zaproponuje Ci pewnie jakieś piaskowanie i wybielanie, którego pewnie nie potrzebujesz. :)
@enforces pracuje w gabinecie stomatologicznym i powiem Ci ,że takie ceny są tylko w gabinetach gdzie ludzie wyżej srają niż dupę mają. U nas to max 1000 zł za całość.
A leczony był ten ząb pod mikroskopem? Bo wtedy cena wzrasta ....
@enforces: cholera, ja w profamilli w rzeszowie zostawiam tak 180-300zł za wizytę, ze zniecuzleniami, zdjęciami szynowymi, lekarstwami, opieką jak z dzieckiem itd... zmień dentystę :)
@Mala__MiMi: zażądałem pełnej dokumentacji leczenia ze szczegółowym kosztorysem wykonanych prac. Jutro mam odbierać. Czwartą wizytę zrobię u kogoś normalnego. Mam nadzieję, że będzie ktoś chciał to dokończyć.