Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace

Problem jest... karta graficzna MSI RX 470 8gb, natomiast monitor (BENQ 19'') ma tylko wyjście VGA. Co robić? Jakieś przejściówki/ adaptery/konwertery cenowo wahają się od 300zł do 14zł. Wyczytałem jednak że nie koniecznie będzie to działać zadowalająco. Co robić? Inwestować w nowy monitor z wyjściem HDMI? Szukać monitora z wyjściem DVI-D? Ryzykować z przejściówkami?
  • 13
@King_Of_New_York: Masz w domu TV? Ile Ty masz lat? 80? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio to kupno kompa wyczyściło mi dosyć poważnie konto... a monitory HDMI, nawet używa, to koszt ok. 300zł... na teraz chyba sprawdzę jak sobie poradzi jakiś tani adapter- ktoś tu posiada coś takiego? działa to to?
Masz w domu TV? Ile Ty masz lat? 80? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@buhubuhu: Jestem już stary ale nie aż tak.27 lat na karku :D
U siebie miałem podobny problem jak wymieniałem PC,monitor miał tylko stare VGA więc postanowiłem schować PC do szafki pod TV i zakupić bezprzewodową klawiaturę myszkę oraz pada do Xboxa :)
Teraz mogę grać leżąc na kanapie po pracy :) Nie zamienię tego
@buhubuhu: czy jest opóźnienie to nie wiem, wydaj mi sie ze sama jakosc jest odrobine gorsza, ja mam problem bo zawsze mialem nasycenie ustawione na maksa ale teraz przy niektorych kolorach robia sie plamy ale przy normalnej wartosci nasycenia jest ok.....