Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #anonimowemirkowyznania
Mirki po rozwodzie,jak sobie radzicie w nowych związkach? Czy nowe partnerki próbują się porównywać do waszych byłych, czy mają jakieś kompleksy z tym związane, że nie są tymi pierwszymi? czy podchodzą do tego w kategorii życiowego błędu? no bo ja mam z tym problem, jestesmy od kilku miesięcy razem, ona niby nie chce slubu kościelnego nie jest wierząca, ale jest to dla niej coraz większy problem im bardziej się angażujemy. Nie umie sobie poradzić że kiedys wybrałem jakąś dziewczynę na swoją żone a później okazała się nic nie warta. Swoim rodzicom ani znajomym nic nie powiedziala o mojej sytuacji. co robić

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja obecna dziewczyna wie od samego początku. Nie ma z tym absolutnie żadnego problemu. Absolutnie się do niej nie porównuje, a z racji bycia przyszłym psychologiem, wie, że czasami wybory życiowe są nie trafione. Ja nie byłem jej pierwszym, ona moją pierwszą... nie mamy z tym problemu.
UwielbianyKat: Jak sobie radzę? Normalnie :) Moja partnerka nie porównuje się do byłych i nie ma z tego powodu kompleksów. Dlatego jest moją partnerką, że chce dla mnie jak najlepiej więc rozumie, że podjąłem w życiu zły wybór i cieszy się, że go zmieniłem, aby mógł być szczęśliwy. Właśnie z nią.

Tylko ja nie uważam, że moja była żona jest nic nie warta. Może w tym tkwi problem, że tak ją