Wpis z mikrobloga

Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku według Mirko.

Zasady:
1. Każdy w komentarzu oddaje maksymalnie 3 głosy: pierwsze, drugie i trzecie miejsce, które punktowane są odpowiednio 10 pkt., 5 pkt i 2 pkt.
2. Głosowanie dotyczy filmów, które w 2016 roku miały swoją premierę w polskich kinach.
3. Pod głosami można dodać komentarz, uzasadnienie, ale nie jest to obowiązkowe. Jednak dzięki temu prezentacja wyników może być ciekawsza.
4. Koniec głosowania w czwartek o 23.00, prezentacja wyników w piątek.
6. Zachęcam do plusowania wpisu, bo jak więcej osób go zauważy, to będzie więcej głosów, a wtedy będzie miało to wszystko większy sens.
5. Wręczenie nagrody za "Film roku według Mirko" do ustalenia, bo trzeba będzie zgrać terminarz z hollywoodzkimi gwiazdami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #filmy #kino #wykop #wykopwybiera #paranafilm
Pobierz Paranafilm - Wybieramy najlepsze filmy 2016 roku według Mirko.

Zasady:
1. Każdy w...
źródło: comment_D5fKeiDLsE14tH7KA2MjdHMSup9umLRS.jpg
  • 465
1.Wołyń
2.Lament
3.Spotlight

Lubię filmy surowe, prawdziwe i chropowate w odbiorze i taki był ,,Wołyń" i ,,Spotlight". Obydwa filmy, na inny sposób oczywiście, pokazują, że tak naprawdę wszystko zależy od ludzi, bo to oni budują ten świat, i to oni rujnują sobie życie nawzajem. Przez cały seans ,,Wołynia" miałam kamienną twarz, a po wyjściu czułam się przybita faktem, że czemu to wszystko jest zawsze takie ch*jowe, czemu ludzie wobec siebie są nieludźmi.
1. Ave, Cezar!
2. Hardcore Henry
3. Zwierzogród

Na podium wybrałem filmy z trzech różnych kategorii. Głębiej zastanawiałem się na dziesięcioma filmami i uznałem, że podział na kategorie sprawi, że podium będzie ciekawsze.
I kategoria to rzeczywiście najlepsze filmy. W niej znalazły się: "Ave, Cezar!", "Nowy początek" i "Ostatnia rodzina".
II kategoria to najlepsze dziwne filmy. Najbardziej mnie zaskoczyły, odświeżyły format lub wprowadziły coś nowego. W tej kategorii znalazły się: "Deadpool", "Hardcore