Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawianm sie, co maja w glowach ludzie, ktorzy zdradzaja swoich partnerow.

Bylem w roznych zwiazkach, z czego dwa zakonczyly sie zdrada. Byly to dziewczyny w wieku 23, 25 lat, studentka i absolwentka powaznych uczelni i kierunkow. Fajne, usmiechniete, inteligentne, a nawet troche religijne.

Ale znam tez przypadki znajomych, gdzie naprawde fajni ludzie zdradzaja. Nie zadne karyny i patologia.

Pytanie do zdradzajacych, zdradzonych. Jak to sie stalo? Co wami kierowalo? Co mowila osoba, która Was zdradzila?

Przeciez osoba z ktora jesteście ma byc najwazniejsza osoba w Waszym zyciu, jak mozna jej wykrecic taki numer? Nie uklada sie to odejsc, ale zdrada?

Nigdy, bedac w zwiazku, nawet przez mysl mi nie przeszla taka akcja. Jak mi nie pasowala dziewczyn to sie rozstawalem i tyle.

Nie jestem idealny, nieraz cos #!$%@?, laski przeze mnie plakaly. No, ale zdrada?

Co z Wami #rozowepaski i #niebieskiepaski?

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:

Historia z perspektywy osoby trzeciej.
Poznałem dziewczynę, która była w związku, mieszkała ze swoim chłopakiem, on był w to bardzo zaangażowany, jednak według różowego paska "nie układało im się". Po kilkunastu spotkaniach ze mną ona z nim zerwała, jednak z braku innych możliwości nadal z nim mieszkała, a on o mnie nie wiedział absolutnie nic. Czasami przyjeżdżała do mnie na noc, on do niej wydzwaniał po kilkanaście razy, ona wymyślała,
SystematycznaStara: co nimi kierowało? emocje. no ja piernicze. przeciez zdrada jest stara jak swiat. ludzie ciagle szukaja czegos nowego. wystarczy moment w ktorym para gorzej sie dogaduje, a wyskoczy jakis rycerz lub piekna chetna partia i moga zdradzic. akurat kobietom latwiej bo to im się oferuje siebie, wiec mowia jak dają to biore. mezczyznom trudniej bo nie podchodzi do nich zadna i mowi "chodz"

Zaakceptował: ludolfina98