Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy z wyborem telefonu. Aktualnie korzystam z Xperii T, ale 2 godziny włączonego ekranu przy wifi to jest trochę dramat. Zastanawiałem się nad czymś od Xiaomi, ale z racji tego że mają sporo modeli ciężko jest mi ogarnąć co byłoby dla mnie najlepsze. Zależy mi na dobrej baterii, która nie będzie zmuszała mnie do codziennego ładowania, ekran lepiej byłoby, żeby nie był większy niż 5 cali, przy czym jeśli jest jakiś tel warty uwagi o większym ekranie a mniejszych ramkach to też go rozważę. Poza tym aparat mógłby robić przynajmniej dobre zdjęcia. Nie robię ich często, ale czasem zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo dobrze byłoby, żeby LTE łapało dobrze, mieszkam w okolicach Ostrołęki, więc mógłbym spokojnie z tego korzystać.
Telefon chciałby kupić teraz bo jak widzę jest trochę fajnych promocji na różne modele, może więc, któryś z nich będzie tym odpowiednim dla mnie. Aha, dobrze byłoby, żebyście powiedzieli jaką dokładnie wersję telefonu wziąć, z tego co przeglądałem temat to występują one w różnych wersjach rynkowych.
Z góry dzięki za pomoc.

#xiaomi #telefony
  • 9
@sspiderr: rn3 pro jest dużym telefonem, moja dłoń może się z nim niezbyt dobrze czuć. Jest coś podobnego ale mniejszego?

@FarGO: tak do 1000 zł chciałbym się zamknąć, niemniej jeśli powiedzmy coś to 1100 będzie to też dołożę.

Dzięki za szybkie odpowiedzi.
@pikus88: redmi 3s 3/32
Albo co osobiscie polecam redmi4 pro (lub prime roznie spredawcy nazywaja) 3/32 chodzi o model ze snapdragonem 62t (i koniecznie czarny).

Ten pierwszy w wersji international bedzie mial lte800, drugi nie reszta pasm lte w polsce bedzie dzialac. Moim zdaniem nie ma co przesadzac z tym b20.
Z fotkami w tych modelach jest srednio od razu pisze.

No i nie wiemy jaki masz budzet bo flagowce od
@PurpleHaze: do 1000 zł chciałbym się wyrobić. O mi5 myślałem, on chyba nawet by się w promocji cenowo zamknął. A co do tego LTE to z tego co patrzyłem u mnie najwięcej nadajników mam w paśmie 800MHz, także pewnie szukałbym czegoś z tym.