Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Szlag mnie trafia mirki. 24lvl, z różową (25lvl) już prawie 3 lata, nawet planujemy ślub
Już na początku naszej relacji jasno zaznaczyłem, że nie chcę dzieci i to się nie zmieni. Ona to zaakceptowała, sama mówiła, że macierzyństwo to nie dla niej itd.
No i wczoraj wieczorem tak sobie rozmawialiśmy, popijaliśmy wino i zarzuciłem temat wazektomi, że w sumie fajna sprawa i dziwne, że wcześniej o czymś takim nie pomyślałem. Skoczyła jak oparzona i tak od słowa do słowa okazało się, że ona nie chcę mieć dzieci ale za 5 lat może zechcieć "i co wtedy?". Rzuciłem "no to będziesz musiała sobie znaleźć wtedy kogoś, kto Ci je zrobi, bo ja na pewno nie"

Obecnie nie chce ze mną rozmawiać. Myślałem, że w tym temacie jesteśmy zgodni, nigdy nie mówiła nic podobnego, gdy mówiliśmy o przyszłości to była mowa "ja i ty, 0 dzieci" a tu nagle taki szok. Trochę się boje, że to może być początek końca związku bo w tym temacie raczej kompromisów nie ma. Bolec na boku nie wykryty.
(,)

#zwiazki #dzieci #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 164
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciezko Ci bedzie znalezc dziewczynę do stałego normalnego zwiazku z tym podejściem. Wiec wieszcze początek konca.

Z kolei znam pare, ktora miala podobne podejscie: zadnych dzieci ani nic. Przed ślubem byli razem 10 lat i takie podejscie bez zmian i u różowego i u niebieskiego. A tu po ślubie juz mowia ze jednak chyba dzieciak bedzie. Wiec nigdy nie mow nigdy. ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rozumiem ludzi, którzy zakładają, że nigdy nie będą chcieli mieć dzieci, a tym bardziej ludzi, którzy zakładają, że ich partnerce/partnerowi nie zmienią się priorytety w życiu. Szczerzę to może lepiej już się rozstańcie, bo dlaczego biedna kobieta ma być pozbawiona szansy realizacji swojej najistotniejszej biologicznej funkcji, oczywiście wbrew własnej woli - bo każdy moim zdaniem ma prawo wyboru.