Wpis z mikrobloga

Mirki, ktoś korzystał z dodatkowej gwarancji #aliexpress ?
Nie wiem, czy dopłacać 12 zielonych.

BTW, #ibuygou czy #goldway lub coś innego z ali ? Bo mam pewne wątpliwości czy warto dorzucać tylko cebulionów na gwarancję, której i tak może nie być.

#xiaomi
  • 31
  • Odpowiedz
@DonFG: dzień w dzień odpowiadam na to pod tymi tagami, szukanie nie boli

Aliexpress, roczna gwarancja sklepu może się skończyć po 60+15 dniach, dodatkowa płatna gwarancja mało testowana ale z tego co ja czytałem pytał o to jeden mirek, sklep odsyłał do Ali a Ali do sklepu i tak zlewali cały czas sprawę, czytałem też o jednym gościu który odesłał telefon do Chin tam sprawdzili telefon i dopiero wtedy dostał zwrot
  • Odpowiedz
@DonFG: ktoś tu już pisał jak dziala dodatkowa gwarancja w PL :)
Piszesz do sprzedawcy... on odsyła do Ali
Piszesz do Ali... oni odsyłają do sprzedawcy
Piszesz do sprzedawcy... on odsyła do Ali
Piszesz do Ali... oni odsyłają do sprzedawcy
Piszesz do sprzedawcy... on odsyła do Ali
Piszesz do Ali... oni odsyłają do sprzedawcy
:)
  • Odpowiedz
@DonFG: olej ta cala gwarancje szkoda kasy @widmo82: dobrze pisze
@Andczej: wolaj ile chcesz, w sumie chyba pierwszy do nich o to pisałem, samo aliexpress nie potrafilo mi wtedy wyjasnic jak to dziala mimo, ze to wprowadzili, biore to na klate i kazdmu mogę to po 5 razy tlumaczyc za kazdym razem ;D
  • Odpowiedz
@Andczej dla mnie to gwarancja i ali to jakas bajka, jest nawet kilka przykladow ze goldway robil w wala taki zachwalany. Chore jest w ogole jego podejscie gwarancja na rok jak dasz mu 5 gwiazdek jak nie to pol roku, wtf? Sorry podziekuje za takie cos, juz wole ten vat zaplacic
  • Odpowiedz
dla mnie to gwarancja i ali to jakas bajka


@Winters_III: dokładnie

Chore jest w ogole jego podejscie gwarancja na rok jak dasz mu 5 gwiazdek jak nie to pol roku, wtf?


@Winters_III: Dlatego zawsze powtarzam że opinie na ali są wuja warte, jeden mirek chciał dać 5* chińczykowi za to że paczka nie przyszła po 90 dniach chinczyk sam od siebie nie oddał kasy tylko ali, no ale przecież ma
  • Odpowiedz
@Winters_III: IBG czasem nie tak drogo wychodzi. Teraz Redmi 4 mają za 115 usd i jako jedyni Mi4 w normalnej cenie (135 usd), który mnie interesuje.
Przynajmniej wiem, że Ali nie ma co brać.
  • Odpowiedz