Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomóżcie mi #rozowepaski i #niebieskiepaski jak nie być #przegryw #stulejacontent i #creepy
22lata a już w rodzinie śmieją się, że ja to chyba modelki szukam.. gówno prawda, jeśli jakaś by mnie chciała która byłaby szczupła to jak stulej i przegryw bym się za nią uganiał jak pies za patykiem, tak jest zawsze a wychodzi i tak, że jestem sam.. Podobno bdb jest książka no more nice guy, tylko nie ogarniam aż tak inglisza. Dajcie mi jakieś źródło wiedzy bo jes 2D Świąt a ja leże i myśle, że fajnie byłoby jakby obudziła sie jakaś dziewczyna z głową na mojej klacie... () @wyjde_z_przegrywu nawet sie nie udzielaj ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 12
OP: @paziu: @Blaskun: Miałem zainteresowanie ale przez zachowanie beta zawsze wszystko psułem. Jakiś kontakt fizyczny też miałem, lizałem się, za dupę potrzymałem ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale co z tego jak nosiłem na rękach bo "mogła być moja" a ludzie po ślubie nikogo nie noszą na rękach. Dlatego szukam poradników beta->alfa

@wejde_w_wygryw: Nie jest tak źle, nikt mi od pedałów nie ciśnie, ale jak