Wpis z mikrobloga

Ogólnie to forsujecie ostatnio na wykopie tę patologię Tigera i Kobrę więc coś tam oglądnąłem, rozeznałem w temacie i jedna rzecz mnie doszczętnie #!$%@?. Pewnie było pod tagiem nie raz ale co tam. Kobra i Tiger, wiadomo patologia i bezbek ale #!$%@? istnienie jakiegoś Janusza Kupca i jego znajomych, którzy muszą na bieżąco komentować wyczyny melina xD urządzać jakieś kontr-wigilie, jeździć na spotkania z Tigerem.

Mózg mi to #!$%@?. Przecież to jest kilka poziomów niżej niż menel Tiger i upośledzona Kobra.
Niech ktoś wytłumaczy mi logikę tego zjawiska.

wybijaj się na hejtowaniu działałalności Tigera Bonzo i Kobry

jedyne co sobą reprezentuj to 100% wczuta w życie jakichś zjebów z youtube

profit??


#bonzo #polskiyoutube #tiger
  • 37
  • Odpowiedz
@Foliarz: Janusz kupiec, adi kupiec, coco i cała reszta tej ferajny to ludzie z jakimś totalnym #!$%@? mózgowym. Tiger jaki jest taki jest, ale nikomu nie karze oglądać swoich gniotów. Poświęcać tyle swojego nędznego życia na psychicznym znęcaniu się nad jakimś kolesiem z internetu - to jest chore.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Co ty masz do tego @rzecznikwykopu??? Przecież to normalny człowiek cisnący bekę z odurzonego F16 i innymi takimi wynalazkami melina. Jest on lepszy od tych Januszów Dominików Kupców, którzy są zwykłymi frustratami, przegrywami krytykującymi rolmopsa by się dowartościować i zrobić sobie fejm (są jeszcze intelektualnie niżsi od tego śmierdziela z Łodzi). On jest tak samo normalny jak ty, który ciśnie bekę z Pawianka(on jest dopiero chory psychicznie, gdyż wrzuca
  • Odpowiedz