Wpis z mikrobloga

@strikte: brałbym srajfona bo to iOS. Androida za 3 miesiące będziesz musiał przywracać do ustawień fabrycznych żeby utrzymać wydajność :)


Tego się właśnie obawiam
@RapidHere To teraz pytanie. Czy jak nie gram w gry, a filmy oglądam na TV, to potrzebny mi taki procek, a co ważniejsze taki duży wyświetlacz?
Czy raczej wazniejsza będzie płynność systemu i poręczność urządzenia?
@strikte zależy od preferencji. Korzystałem jakiś czas z SE i był to mój pierwszy kontakt z iOS'em i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa. Ani pod względem estetycznym, praktycznym jak i wydajnościowym. W dodatku pasował mi, bo lubię małe telefony. Z androidem jest taki problem, że chcąc, czy nie po jakimś czasie będziesz musiał go przywrócić do ustawień fabrycznych. Ja bym wybral SE, bez zastanowienia.
@strikte: A do czego Mirku Ci potrzebny ten smartfon? Czego od niego oczekujesz? Każdy jednak ma inne wymagania a co za tym idzie - inny model można polecić.


Miałem do tej pory 5s, ale zapragnąłem zostać domorosłym elektronikiem i uwaliłem płytę główną, a tel poszedł na części. Moje ostanie doświadczenie z androidem to Galaxy Grand Prime i szczerze nie jestem przekonany, że super podzespoły zmienią diametralnie odbiór tego systemu. Chyba ze