Wpis z mikrobloga

@UowcaTroli: @ligus85: @zolwixx: Ja mam od 184cm do 192cm wzrostu w zależności od nastroju i kompetencji osoby mierzącej, czyli tak z 188. Raz miałem problemy z żołądkiem i zszedłem poniżej 110kg i było widać na pierwszy rzut oka że niedożywiony. Więc nie wiem co wy macie w tych ciałach, powietrze?
@yacolek: nie robię masy ani siły, po prostu chcę utrzymać się przy względnym zdrowiu. Siłę to mam swoją
@alfasamiec: 110kg to albo masz niezłą masę mięsni, albo jestes ulaną świną. No offence - mowilismy tutaj o gosciu ktory nie spelnia ani jednego, ani drugiego warunku. Jak ktos nie ma rozbudowanej masy miesniowej ani tluszczu w kałdunie taktycznym, to waga 80kg jest jak najbardziej w normie. Nawet niektorzy mniej potrafią mieć i nikt im anoreksji nie wytknie.

@yacolek: No ostatnio mi się trochę tłuszczu zebrało i mięśni ubyło bo się zapuściłem. Do tego stopnia, że o 2 w nocy postanowiłem z tym skończyć i wyszedłem biegać. Ale waga akurat była wtedy niższa niż w pełni zdrowia.

@ligus85: No nie jestem przekonany. Kiedyś robiłem jakieś drogie badania z pierwiastków, genów i czegoś jeszcze i dietetycy kazali mi #!$%@?ć samo mięso i tłuszcz a unikać słodyczy, owoców, warzyw i
@ligus85: A nie wiem, ja swoim krasnoludem już brzucha nie tykam bo raz za dużo spaliłem i wyglądałem po prostu dziwacznie, jakby umięśniona baba baba w 5-ym miesiącu ciąży (jak dopiero brzuszek się pojawia) tylko tak jakby inaczej. Nie wiem jak to opisać. No jak wychudzony krasnolud, inaczej się nie da.


Ale #!$%@? bo po kształcie bioder jak patrzę tutaj: http://cedarseed.com/tutorials/types.html to najbardziej jakby pigmejski, a jestem jaśniejszej skóry niż słowianie,
@evvelina: generalnie polecam diete lowcarb, czyli czerpanie energii z tłuszczy, a węglowodany ograniczyć do minimum (bo zupełnie do zera się nie da) no i ogólnie cukier, pieczywo itp. wywalić całkowicie - wtedy nie ma szans żebyś tyła, raczej schudniesz. No a ja teraz mam taki dosyć "ruchliwy" tryb życia, a związane jest to z moją pracą, dodatkowo nie mam czasu robić sobie jakiegoś super jedzenie, więc od tej mojej cudownej diety