Wpis z mikrobloga

#epapierosy

Hej,

Mam od jakiegoś czasu evic VTC mini + melo 2 i jestem zadowolony, ale myślałem żeby wnieść jakiś powiew świeżości i zastanawiam się nad kupnem nowego tanka.

Co teraz jest na topie w okolicy 100-150zł? Jedyny wymóg to dostępność gotowych grzałek, nie chcę samemu kręcić.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
  • 5
@airdong: na topie sa samorobki potem gleboka, czarna i smierdzaca dziura a na jej brzegu jak wrzod na dupie sa gotowce :D...

a tak serio to mam tylko smoka tfv4 micro na gotowce i moge polecic - nic nie cieknie, smak ok a grzalki na wschodzie do kupienia za niecale 9$ za 5szt
@airdong: poza smokami tfv4 i tfv8 ciężko coś polecić i to nie dlatego, że nie ma innych tanków (jest np bardzo dobry Uwell Crown v1) ale dlatego, że u nas nie ma grzałek do nich.
@airdong: tylko smoki. Radzę ogarnąć mimo wszystko grzałki samoróbki, często kwestia 5minut przy odrobinie wprawy, i masz świeżutką grzałkę gotową na nowy smak. I to w cenie kilkunastu groszy. Nawet drutu nie musisz kręcić, można kupić odrazu zkręcone, tylko wpinasz, obcinasz nadmiar drutu i przeciągasz watę.